17. Joanna Sarapata - Ecole de Paris - dark blue, 2021

CENA WYWOŁAWCZA: 20 000

ESTYMACJA: 30 000 – 40 000

olej, szlagmetal granatowy, węgiel, płótno, 120 x 120 cm

sygnowany: SARAPATA