15. Dorota Kuźnik, Derbys or heels z cyklu Comme des garcons, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 90 cm

sygnowany i opisany na odwrociu : Dorota Kuźnik |’Derbys or heels’ z cyklu ‘Comme des garcons’ |2022 r.|
2. Cena wywoławcza: 7500
3. Cena końcowa: 8000

SKU: fb808c6cc93a Kategoria: Product ID: 24955