15. Anna Alicja Trochim, Światło moich wspomnień, 2016

1. Opis pozycji: olej, płotno, 120 x 60 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: Anna Alicja Trochim|2016 |2016 ŚWIATŁO MOICH WSPOMNIEŃ|
2. Cena wywoławcza: 5000

SKU: d243ef0ae275 Kategoria: Product ID: 24720