14. Vadim Voitekhovitch, Skrzyżowanie czasów, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 77 x 57 cm

sygnowany l.d.:Voit.2022, sygnowany opisany na odwrocie na dolnej listwie krosna: Vadim Voitekhovitch | ‘SKRZYŻOWANIE CZASÓW’ |2022 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 77 x 57 cm
2. Cena wywoławcza: 8000
3. Cena końcowa: 11000

SKU: 3c83640a72cf Kategoria: Product ID: 25413