Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki14. Jan Bonawentura Ostrowski, Miłość w cieniu jednorożca, 2022 14. Jan Bonawentura Ostrowski, Miłość w cieniu jednorożca, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 81 x 100 cm,w oprawie 84 x 103 cm sygnowany: BoNaVenTuRa 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 4400 SKU: fad884649b74 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24718