13. Joanna Kaucz, Miss Polonia, 2021

1. Opis pozycji: olej, syntetyczne płótno 145 x 90 cm,akryl, pleksi 100 x 60 cmMiss Polonia to instalacja malarska, która zbudowana jest z dwóch elementów: obrazu namalowanego w technice olejnej na lustrzanym syntetycznym płótnie i tarczy z pleksi.
To, co wystrzela z karabinu do paintballa układa się w ukryty napis z kolorowych kleksów na zawieszonej przed nią, w około metrowym dystansie, pleksi rozmiarem i kształtem nawiązującej do tarczy policyjnej.

2. Cena wywoławcza: 9500
3. Cena końcowa: 15000

SKU: 4a1a411eed18 Kategoria: Product ID: 25411