12. Tomasz Sętowski, The chamber of mystery

1. Opis pozycji: olej, płótno, 50 x 50 cm , w oprawie 83 x 83 cm

sygnowany p.d.: T. Sętowski, sygnowany i opisany na odwrociu: The chamber of mystery |olej | płótno |50 x 50 cm| Tomek Sętowski| dołączony certyfikat autorski
2. Cena wywoławcza: 35000
3. Cena końcowa: 35000

SKU: 8682fa03966c Kategoria: Product ID: 25409