116. Katarzyna Czajka, z cyklu Chce wiedzieć dokąd mogę pójść – Fceci nie są tacy źli – Oświadczyny

1. Opis pozycji: olej, płótno, 120 x 150 cm
2. Cena wywoławcza: 1
3. Cena końcowa: 1600

SKU: d12f28036cf0 Kategoria: Product ID: 25347