Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej112. Jacek Maślankiewicz, Gdynia, 2022 112. Jacek Maślankiewicz, Gdynia, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 50 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 2200 SKU: 220dda6840dc Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25339