109. Waldemar Jerzy Marszałek, Związki damsko – męskie czyli nogi w wodzie, 2012- 2020

1. Opis pozycji: olej, płyta, 60 x 80 cm

sygnowany z przodu:W,J.MARSZALEK |2012 |2020|
2. Cena wywoławcza: 7000
3. Cena końcowa: 7000

SKU: f5e48fb92169 Kategoria: Product ID: 24891