Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki108. Leszek Żegalski (pseud. Maestro), Akt M, 2016 108. Leszek Żegalski (pseud. Maestro), Akt M, 2016 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, akryl, płótno, 50 x 25 cm, w oprawie 78 x 53 cm sygnowany p.d.:ŻEGALSKI 2016, sygnowany i opisany na odwrociu: ŻEGALSKI|2016 | AKT M | 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 4000 SKU: 5099d0399261 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24889