108. Leszek Żegalski (pseud. Maestro), Akt M, 2016

1. Opis pozycji: olej, akryl, płótno, 50 x 25 cm, w oprawie 78 x 53 cm

sygnowany p.d.:ŻEGALSKI 2016, sygnowany i opisany na odwrociu: ŻEGALSKI|2016 | AKT M |
2. Cena wywoławcza: 3500
3. Cena końcowa: 4000

SKU: 5099d0399261 Kategoria: Product ID: 24889