Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej108. Janusz Błaszczak, Ptaki, 2021 108. Janusz Błaszczak, Ptaki, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, olej, płótno, 60 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 1600 SKU: 4be437f9caa5 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25331