Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki103. Edward Dwurnik, bez tytułu, 2002 103. Edward Dwurnik, bez tytułu, 2002 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 46 x 55 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 2002| E.DWURNIK| XXV |63| 2675| 2. Cena wywoławcza: 30000 3. Cena końcowa: 34000 SKU: b93545cbb53b Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25595