Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki102. Henryk Opałka, Alfa one 102. Henryk Opałka, Alfa one Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: litografia 4/10, 47 x 34 cm (zadruk), 59 x 47,5 cm (wymiar arkusza) sygnowany ołówkiem p.d.: H. Opałka, praca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 500 3. Cena końcowa: 500 SKU: f32ab4d32632 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24880