101. Jarosław Jaśnikowski, Podróż wieloskrzydłowcem, 2022
1. Opis pozycji: olej, płótno, 40 x 30 cm
sygnowany z przodu: JJ 2022. sygnowany i opisany na odwrociu: JJ
Jarosław Jaśnikowski
‘Podróż wieloskrzydłowcem’
Rzymówka 2022.11.09
Nr – 909
Pieczęć certyfikatu autorskiego
2. Cena wywoławcza: 14000
3. Cena końcowa: 19000