100. Henryk Opałka, Schkopau – Halle, 1990

1. Opis pozycji: litografia 2/30, 33 x 26 cm (zadruk), 40 x 29,5 cm (wymiar arkusza)

sygnowany i opisany ołówkiem: ‘Schkopau – Halle’ litografia 2/30 w II H. Opałka 90, praca pochodzi z kolekcji rodzinnej
2. Cena wywoławcza: 400

SKU: 8bd5990a3c64 Kategoria: Product ID: 24876