1. Rafał Olbiński, She walks in beauty like night, 2022

1. Opis pozycji: olej, akryl, płótno, 77 x 79 cm, w oprawie108 x 110 cm

sygnowany i opisany na przodzie: Olbinski | ‘She walksin beauty, like the night…’ | LORD BYRON| dołaczony certyfikat autorski
2. Cena wywoławcza: 80000
3. Cena końcowa: 140000

SKU: 13fe615bccc9 Kategoria: Product ID: 24928