1. Rafał Olbiński, Ilustracja do magazynu The New York Times, lata 80

1. Opis pozycji: olej, płótno, 20 x 14,5 , w oprawie 44 x 39 cm

sygnowany p.d.: Olbiński, obraz brał udział w wystawach: w Muzeum Historyczne miasta Tarnobrzega, 2021 oraz w Muzeum Okręgowym w Koninie, 2022. Dołączone katalogi z wystaw.
2. Cena wywoławcza: 35000
3. Cena końcowa: 46000

SKU: 2b90b8556770 Kategoria: Product ID: 25389