85. Henryk Musiałowicz, Z cyklu ‘Reminiscencje’, 1987

1. Opis pozycji: olej, technika mieszana/płyta, 34 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Z CYKLU REMINISCENCJE 1987 34×30 MUSIAŁOWICZ’
2. Cena wywoławcza: 4000
3. Cena końcowa: 5500

SKU: 5fc640ba21c8 Kategoria: Product ID: 23676