80. Stanisław Fijałkowski, Druga akwarela do przetwarzania, 1983

1. Opis pozycji: akwarela/ołówek/papier, 6/23, 55 x 75,5, 58 x 78,5
sygnowany p.d S.Fijałkowski, sygnowany i opisany ‘Druga akwarela do przetwarzania (1) 20VI83, S.Fijałkowski
2. Cena wywoławcza: 10000
3. Cena końcowa: 10000

SKU: 31be58524833 Kategoria: Product ID: 23667