8. Anna Osiecka, Ostium, 2020

1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 90x90cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1100

SKU: 3d53e6b3da18 Kategoria: Product ID: 23415