59. Jan Bonawentura Ostrowski, Miłośnicy pięknych kotów, 2020

1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×81 cm
2. Cena wywoławcza: 2500
3. Cena końcowa: 4200

SKU: 72f985cce8b2 Kategoria: Product ID: 22621