50. Tadeusz Biernot, Oryginalny projekt plakatu wystawiany na Ogólnopolskim Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach 1977 r. „60 Rocznica Rewolucji Październikowej 1917-1977”, 1977

1. Opis pozycji: Technika mieszana, tempera/druk na kartonie przyklejonym na dyktę, 68,5 x 98
Na odwrocie naklejka wystawowa Biennale z nazwiskiem autora, adresem autora, tytułem pracy i rokiem wykonania
stan zachowania: przybrudzenia i przetarcia powierzchni, na odwrocie zabrudzenia, ślady farby, zapiski, oraz prowizoryczne haczyki ze sznurka przymocowanego papierem.
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 2200

SKU: 26e8ddb8c0aa Kategoria: Product ID: 23154