44. Bronisław Kierzkowski, Kompozycja fakturowa, 1963

1. Opis pozycji: olej/płótno , 130×90 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrocie:
BRONISŁAW KIERZKOWSKI Kompozycja fakturowa NR.530
2. Cena wywoławcza: 40000
3. Cena końcowa: 70000

SKU: 80625795f261 Kategoria: Product ID: 22591