W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
05 grudnia (czwartek) o godzinie 19.00
odbędzie się VIII Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

1. https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/viii-aukcja-sztuki
2. https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1139

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Michał Kwarciak Sępiara, 2018 olej/płótno, 60×80 cm cena wywoławcza 1000
02. Nelli Lukashyk Bukiet dla Klaudii,2019 akryl/płótno, 35×25 cm cena wywoławcza 300
03. Magdalena Konopka bez tytułu, 2019 olej/płótno, 100×80 cm cena wywoławcza 1000
04. Khrystyna Hladka Egzotyka, 2019 akryl/płótno, 130×100 cm cena wywoławcza 1000
05. Malwina Cieślik W ciszy, 2019 technika mieszana/płótno, 70×70 cm cena wywoławcza 1000
06. Helena Rokitnicka Flamingi, 2019 olej/płótno, 120×60 cm cena wywoławcza 500
07. Juliusz Lewandowski Niegrzeczny giermek, 2019 akryl/płótno, 70×70 cm cena wywoławcza 1000
08. Tomasz Kuran Judyta, 2019 akryl/płotno, 80×80 cm cena wywoławcza 1000
09. Barbara Młynik-Szilke Pomarańczowa luna, 2019 olej/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 800
10. Anna Maciejewska Callas, 2019 olej/płótno, 90×120 cm cena wywoławcza 1000
11. Paweł Grabowski Dziewczyna z warkoczami, 2019 akryl/płótno, 100×130 cm cena wywoławcza 1000
12. Mikołaj Mrozowski Akt III, 2019 olej/płótno 110×120 cm cena wywoławcza 1000
13. Magdalena Serwin Ukryte zamiary, 2019 olej/płótno, 100×90 cm cena wywoławcza 800
14. Katarzyna Środowska Płynąc do celu, 2018 olej/płótno, 90×120 cm cena wywoławcza 1000
15. Mariusz Syta Sen o wschodzie słońca, 2019 akryl/plótno, 80×110 cm cena wywoławcza 900
16. Ewelina Lochman W gąszczu przyczyn i skutków, 2019 akryl/dykta malarska, 100×70 cm cena wywoławcza 1000
17. Sławomir Danielski Pochmurnie. Z cyklu street-pop, 2019 akryl/płótno, 80×120 cm cena wywoławcza 800
18. Magdalena Karwowska bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 1000
19. Aleksandra Modzelewska Przynajmniej raz dziennie, codziennie widzę cię na ulicach, 2019 olej, węgiel/płótno, 40×70 cm cena wywoławcza 600
20. Daria Pyrchała Ogrody 2, 2019 olej/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 800
21. Beata Szustkiewicz Bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 500
22. Sylwia Kicińska Madonna, 2019 akryl/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 800
23. Beata Paziewska Old Town VII, 2019 akryl/płótno, 60×90 cm cena wywoławcza 1000
24. Krzysztof Ryfa Sympozium-Stara Tura, 2019 technika mieszana/płótno, 90×100 cm cena wywoławcza 1500
25. Krzysztof Kargol Akt z tatuażem 2019 olej/płótno, 60×80 cm cena wywoławcza 1000
26. Dominik Smolik La Fauna de la Tarde IV, 2019 akryl/płótno, 120×130 cm cena wywoławcza 1000
27. Nina Zielińska-Krudysz Warkocz, 2019 olej/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 900
28. Włodzimierz Krężlewicz THEbeściarki, 2019 akryl/płótno, 116×73 cm cena wywoławcza 1000
29. Daniel Białowąs Room 810, 2017 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
30. Robert Gebethner Pani Pola, 2011 olej/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
31. Olga Bukowska Gotowa do starcia, 2019 technika mieszana/płótno, 78×78 cm cena wywoławcza 1500
32. Piotr Piecko After the rain, 2017 olej/płotno 81×60 cm cena wywoławcza 900
33. Ryszard Rabsztyn Ambicje, 2019 akryl/płyta HDF, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
34. Grażyna Kilanowicz-Barecka Kompozycja wyspa, 2019 akryl/płotno, 80×100 cm cena wywoławcza 1000
35. Bożena Śniecikowska Tęsknota, 2019 akryl/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 900
36. Dominik Morgaś Przestrzeń, 2019 olej,bursztyn/płótno, 50×60 cm cena wywoławcza 800
37. Yuliya Stratowich Winter Landscape, 2018 akryl/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 800
38. Anna Maciejewska Jeleń, 2018 olej/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
39. Weronika Sobik Kobieta w czerni, 2019 olej/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 800
40. Marco Biffi bez tytułu, 2019 technika własna/płótno, 150×100 cm cena wywoławcza 1000
41. Bogdan Sosnowski Miasto w słońcu, 2018 olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000 droit de suite
42. Dominik Narowski Sex maszyna, 2012 akryl/płótno, 70×60 cm cena wywoławcza 1000
43. Ewelina Straszewicz Motyle o tyle o ile, 2019 olej/plótno, 100×70 cm cena wywoławcza 700
44. Agata Czernikiewicz Fala, 2017 akryl/płótno, 100×81 cm cena wywoławcza 1000
45. Barbara Młynik-Szilke Smugi Światła, 2019 olej/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 800
46. Alicja Zgódka bez tytułu, 2018 akryl/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 500
47. Magdalena Szilke Myśli, 2019 technika mieszana/płótno, 54×73 cm cena wywoławcza 1000
48. Ajith Krishnamoorthy Nair Czekając na słońce, 2019 akryl/płótno 90×60 cm cena wywoławcza 800
49. Alina Picazio Anna N. w Tokio, 2019 technika własna/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 1000
50. Paweł Widera Norma pyłu pm 10 została dziś przekroczona o 832 %, 2017 akryl/płótno, 80×60 cm cena wywoławcza 800
51. Piotr Zawadzki Havana 1959, 2017 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
52. Piotr Staniszewski bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 800
53. Kasper Ax 1604A, 2016 technika mieszana/płótno, 120×120 cm cena wywoławcza 1000
54. Marco Biffi bez tytułu, 2019 technika własna/płótno, 150×100 cm cena wywoławcza 1000
55. Teresa Legierska Jeszcze chwileczkę, 2017 olej/płótno, 150×120 cm cena wywoławcza 1000
56. Yurii Sherstobitov Kwiaty na oknie, 2019 olej/płotno, 38×46 cm cena wywoławcza 800
57. Bartłomiej Baranowski Bujacze, 2019 akryl/płótno, 60×80 cm cena wywoławcza 800
58. Ewa Tyburcy Zieloonoka, 2018 olej/płótno 55×46 cm cena wywoławcza 1000
59. Agnieszka Wawoczny bez tytułu, 2017 akryl/płótno, 81×65 cm cena wywoławcza 1000
60. Sylwia Jóźwiak Kobaltowa Pani, 2019 akryl/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 800
61. Sebastian Talka Autoportret, 2018 akryl/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 800
62. David Dobson Grey Bubbles, 2018 r. technika własna 70×100 cm Cena wywoławcza 1000
63. Dominik Morgaś bez tytułu, 2019 olej/płótno, 28×82 cm cena wywoławcza 800
64. Rita Vespa Abstrakcja Dyssypatywna, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 900
65. Marta Zawadzka Fluo shope, 2014 akryl/płótno, 120×120 cm cena wywoławcza 1000
66. Patrycja Kruszyńska -Mikulska Tree, 2019 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 900
67. Dariusz Rózyc KATA MARAN z cyklu „Nie tak odległe”…,2019 akryl/plótno, 80×60 cm cena wywoławcza 1000
68. Sebastian Talka Nadzieja, 2019 akryl/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 800
69. Sylwia Jóźwiak Flowers, 2019 akryl/płótno, 30×100 cm cena wywoławcza 700
70. Jan Zieliński Window, 2019 akryl/płótno, 150×100 cm cena wywoławcza 1000
71. Jakub Godziszewski Śniąca, 2018 olej/płótno, 120×50 cm cena wywoławcza 900
72. Jacek Podlasiński Szkicowana pędzlem, 2019 ceramika syntetyczna/modelowany drut, cokół kamienny wys. 42,7 cm szer. 20,3 cm głęb. 9,5 cm cena wywoławcza 700
73. Gabriela Pawlicka Rumak, 2019 ceramika 1/10 wys.32 cm szer.10 cm dług. 29 cm cena wywoławcza 800