W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
18 września (środa) o godzinie 19.00
odbędzie się VI Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1000

https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/vi-aukcja-sztuki

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Jerzy Treit Kobieta w mieście, 2012 akryl/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 2000 droit de suite
02. Sebastian Smarowski Esencja, 2018 olej/płótno, 50×100 cm cena wywoławcza 1500
03. Marzena Machaj Nyks, 2019 olej/płótno, 115×115 cm cena wywoławcza 1500
04. Jan Bonaventura Ostrowski Ptaszarka, 2019 olej/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 1500
05. Sylwia Żółkiewska Lab 0, 2018 technika mieszana/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
06. Dagmara Rybak Blue girl, 2019 akryl/płótno, 130×90 cm cena wywoławcza 1500
07. Vadim Voitekhovitch Żelazny jastrząb, 2019 olej/płótno, 55×75 cm cena wywoławcza 2000
08. Nina Zielińska -Krudysz Rozlewisko, 2019 olej/płótno, 120×80 cm cena wywoławcza 1000
09. Gurbuz Dogan Eksioglu Między nami góry 1/100 druk na papierze archiwalnym hahnemuhle 69×48 cm cena wywoławcza 1500 droit de suite
10. Agma, A-ONE, 2011 akryl/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1000
11. Dominik Smolik La flauta magica, 2019 akryl/płótno, 130×130 cm cena wywoławcza 1000
12. Paweł Kleszczewski Emanacja V, 2019 akryl/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 1000
13. Katarzyna Czajka Jeden ze stu 21, 2015 olej/płótno, 130×160 cm cena wywoławcza 1500
14. Piotr Kachny Alessia’s giving up small, 2019 technika mieszana/płótno, 130×130 cm cena wywoławcza 1000
15. Aneta Olszewska-Kołodziejska Miasto o wschodzie 1, 2018 akryl/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
16. Paweł Grabowski Stojąca tyłem, 2019 akryl/płótno, 90×120 cm, cena wywoławcza 1000
17. Jakub Janyst Golden, 2019 technika mieszana/płótno, 80×120 cm cena wywoławcza 1000
18. Milioner Boy Słodko-ostro, 2019 technika własna/ płótno, 119,5×100 cm cena wywoławcza 1500
19. Artur Cieślar Marsjanin, 2019 olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1500
20. Jacek Cyganek Silent movie, 2019 technika mieszana/płótno, 80×100 cm cena wywoławcza 800
21. Małgorzata Łodygowska Chłodna noc, 2019 akryl/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 1000
22. Agata Załęcka Zanzi, 2019 technika mieszana/płótno,100×100 cm cena wywoławcza 1000
23. Anna Forycka-Putiatycka Hommage a Kevin Kline, 2019 technika mieszana/płótno, 110x110cm cena wywoławcza 1400
24. Marta Czajka- Trzeciakowska Poranne zorze, 2019 olej/płótno, 100×150 cm cena wywoławcza 800
25. Tomasz Kuran Judyta u Holofernesa, 2019 akryl/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1000
26. Sandra Witkowska bez tytułu, 2012 technika własna/ płótno, 70×140 cm cena wywoławcza 1000
27. Magdalena Karwowska bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 120×100 cena wywoławcza 1000
28. Maciej Wierzbicki Świątynia, 2019 olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
29. Grzegorz Kufel Królowa pije, 2019 akryl/płótno 70×70 cm cena wywoławcza 1000
30. Mikołaj Mrozowski Nokturn, 2019 olej/płótno, 90×100 cm cena wywoławcza 900
31. Jacek Sibilski Wstazki, 2019 olej/płótno, 73×92 cm cena wywoławcza 1500
32. Mariola Świgulska Biały puch, 2019 olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 800
33. Grzegorz Czechowski Amorfosis, 2019 olej/płyta HDF, 80×90 cm cena wywoławcza 900
34. Paweł Zakrzewski Bliskie spotkania III stopnia, 2018 technika mieszana/płótno, 120×90 cm cena wywoławcza 1000
35. Khrystyna Hladka Wolny ptak, 2019 akryl/płótno, 60×110 cm cena wywoławcza 1000
36. Olga Bukowska Cantates de Bach, 2018 olej/płótno, 60×80 cm cena wywoławcza 1000
37. Daniel Białowąs Room 1908, 2018 akryl/płótno, 120×80 cm cena wywoławcza 1000
38. Joanna Buszko Czaple, 2019 akryl,złoto/płótno, 80,5×100 cm cena wywoławcza 900
39. Misia Konopka Ptaki jesienne, 2014 olej/karton, 100×70 cm cena wywoławcza 1500
40. Dominik Narowski Romantyk, 2019 akryl/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 1000
41. Krystyna Humienna Widok na morze przez parasolki, 2001 olej/płótno, 81×60 cm cena wywoławcza 1000
42. Dariusz Ślósarski Pamiętnik z podróży, 2019 olej/płótno, 50×60 cm cena wywoławcza 900
43. Dominik Morgaś bez tytułu, 2018 olej/płótno, 46×65 cm cena wywoławcza 700
44. Maciej Kempiński bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 900
45. David Schab W parku, 2019 olej/płótno, 77×51 cm cena wywoławcza 1000
46. Yuliya Stratovich Warszawa Centralna, akryl/płótno, 90×100 cm cena wywoławcza 800
47. Juliusz Lewandowski Noc, 2019 akryl/płótno, 100×80 cm cena wywoławcza 1000
48. Piotr Piecko Time Square, 2017 akryl/płótno, 110×90 cm cena wywoławcza 900
49. Katarzyna Sołtys bez tytułu, 2018 olej/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 1000
50. Katarzyna Wieczorek Fullmoon, 2019 druk cyfrowy/giclee, 105×70 cm cena wywoławcza 800
51. Berenika Korecka-Sowińska Toaleta, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 1500
52. Diana Nowosad bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 800
53. Stanisława Pietrzak-Krupińska Serce w rozterce, 2019 technika mieszana/ płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1000
54. Edyta Dzierż Czułość 2, 2017 techbnika własna/płótno 100x80cm cena wywoławcza 1000
55. Rafał Hadała bez tytułu, 2019 olej/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 800
56. Włodzimierz Krężlewicz zWawa, 2019 akryl/płótno, 100×80 cm cena wywoławcza 1000
57. Diana Żarów Underwater, 2019 olej/płótno, 60×80 cm cena wywoławcza 800
58. Sebastian Talka Kropla, 2019 akryl/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 800
59. Hanna Rozpara Ca15, 2018 akryl/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 800
60. Marek Olszyński Hot Ice akryl/płótno, 70x50cm cena wywoławcza 1000
61. Katarzyna Środowska Upływające morze, 2019 olej/płótno, 110x110cm cena wywoławcza 1200
62. Sylwia Michalska Miasto, 2018 akryl/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 800
63. Magdalena Szilke Park kamieni, 2019 olej/płótno, 60×81 cm cena wywoławcza 1000
64. Vanessa Świgulska Pierwotny dar, 2019 akryl/płótno, 80×60 cm cena wywoławcza 500
65. Beata Walczak Między wierszami, 2019 akryl/płótno, 60,5×72,5 cm cena wywoławcza 1000
66. Dorota Politowska Uzależnienie, 2019 akryl/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 800
67. Marta Zawadzka Twiggy, 2017 akryl/spray/płótno, 120×120 cm cena wywoławcza 1000
68. Filip Moszant TK, 2019 akrl/płótno, 110×115 cm cena wywoławcza 1000
69. Eda Yukov Dorothy, 2019 technika mieszana/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1000
70. Magdalena Kobierecka Kompozycja nr.74, 2017 akryl/szkło, 80×110 cm cena wywoławcza 1000
71. Kinga Piwowarczyk Selfie, 2018 akryl/płótno, 40×30 cm cena wywoławcza 800
72. Eva Rodart bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 61×46 cm cena wywoławcza 800
73. Anna Alicja Trochim Światło, 2018 olej/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 1500
74. Emilia Jechna Czytając, 2019 akryl/płótno, 70×80 cm cena wywoławcza 800
75. Jacek Frąckiewicz Dym na fali akryl/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 1000
76. Elżbieta Lubomirska bez tytułu, 2017 akryl/płótno, 50×50 cm cena wywoławcza 1500
77. Bartłomiej Baranowski bez tytułu, 2018 akryl/płótno, 40×50 cm cena wywoławcza 500
78. Mariusz Syta Blur, 2018 akryl/płótno, 50×50 cm cena wywoławcza 800
79. Bożena Śniecikowska Zaduma, 2016 akryl/tektura, 50×70 cm cena wywoławcza 800
80. Jolanta Olszewska Podróż, 2018 olej/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 500
81. Beata Paziewska Old town V, 2019 akryl/płótno, 120×70 cm cena wywoławcza 1000
82. Jadwiga Hajdo bez tytułu 12, 2019 akryl/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 1000
83. Izabela Olszyna Fatamorgana, 2019 technika własna/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 800
84. Marco Biffi Out of cracks, 2019 akryl/płótno, 100×149 cm cena wywoławcza 1000
85. Ewa Matyja Untitled, No 3810, 2019 technika mieszana/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 1000
86. Jacek Sibilski Wędrowiec, 2019 ceramika/drewno, wysokość 67 cm cena wywoławcza 1000
87. Gabriela Pawlicka Gray Balance, 2019 ceramika/drewno/szlagmetal wys. 52 cm cena wywoławcza 1000
88. Jacek Podlasiński Tajemnica, 2019 ceramika polimerowa +dodatki/cokół kamienny wysokość 36,5 cm szerokość 24 cm głębokość 13 cm cena wywoławcza 700