W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
06 listopada (środa) o godzinie 19.00
odbędzie się VII Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1058

https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/vii-aukcja-sztuki

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Anna Maciejewska Frida, 2018 olej/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
02. Vadim Voitekhovitch Początek drogi, 2019 olej/płótno, 55×75 cm cena wywoławcza 2000
03. Khrystyna Hladka Arystokratka i jej ptak, 2019 akryl/płótno, 80×130 cm cena wywoławcza 1500
04. Juliusz Lewandowski Inkwizycja, 2019 akryl/płótno 100x120cm cena wywoławcza 1500
05. Paweł Grabowski Portret dziewczyny, 2019 akryl/płótno, 90×120 cm cena wywoławcza 1000
06. Sebastian Smarowski Laleczki, 2019 olej/płótno, 70×50 cm cena wywoławcza 1000
07. Mikołaj Mrozowski Akt No 2, 2019 olej/płótno 120×100 cm cena wywoławcza 1000
08. Ola Modzelewska Powrót, 2018 technika mieszana/płótno, 89×116 cm cena wywoławcza 1000
09. Jan Bonaventura Ostrowski Toskańska dziewczyna, 2019 olej/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 1500
10. Paweł Zakrzewski Ciała odizolowane, 2019 technika mieszana/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
11. Robert Gebethner Rosyjski samolot bojowy, 2011 olej/płótno, 100×81 cm cena wywoławcza 1000
12. Nina Zielińska -Krudysz Akt cynobrowy, 2019 olej/płótno, 80x80cm cena wywoławcza 800
13. Ewelina Lochman Bohater małego miasta, 2019 akryl/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 1000
14. Jacek Cyganek Malarzi artysta, 2019 technika mieszana/płótno, 80×100 cm cena wywoławcza 900
15. Olga Bukowska Okno, 2019 technika własna/płótno, 100×60 cm cena wywoławcza 1500
16. Marta Wawrzak-Szczawińska Siłacz z cyklu Papierowe Love, 2019 olej/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 1000
17. Katarzyna Środowska Po drugiej stronie, 2017 olej/płótno, 90×120 cm cena wywoławcza 1000
18. Alicja Zagódka bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 150×150 cm cena wywoławcza 1000
19. Kinga Piwowarczyk W drodze, 2018 akryl/płótno, 70×80 cm cena wywoławcza 1000
20. Gossia Zielaskowska Space, 2019 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
21. Sebastian Talka Zima, 2018 akryl/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 800
22. Tomasz Kuran Przemijanie albo zamyślenie Marii Magdaleny, 2019 akryl/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 1000
23. Monika Dałek Przekraczam granicę turkusowej autonomii, 2019 akryl/płótno, 80×60 cm cena wywoławcza 800
24. Bożena Śniecikowska Kuszenie, 2015 akryl/tektura, 50x70cm cena wywoławcza 800
25. Dominik Smolik El Tempo De Los Corzos, 2019 olej/płótno, 120×160 cm cena wywoławcza 1000
26. Malwina Cieślik Ostatniego lata Rogoźnica, 2018 olej/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 1000
27. Krystian Ścigalski Maria od kawy, 2017 technika mieszana/płótno, 72,5×100 cm cena wywoławcza 1000
28. Dariusz Franciszek Różyc VIMAANA z cyklu Nie tak odległe…, 2019 akryl/płótno, 70×50 cm cena wywoławcza 1000
29. Sylwia Kicińska Marilyn Monroe, 2019 akryl/płótno, 60×80 cm cena wywoławcza 800
30. Joanna Buszko Liść, 2019 technika mieszana/płótno 100×70 cm cena wywoławcza 1000
31. Daniel Białowąs R080919, 2019 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
32. Magdalena Karwowska bez tytułu, 2019 akryl, srebrna farba/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
33. Dagmara Rybak Driada, 2019 technika mieszana/płótno, 130×100 cm cena wywoławcza 1500
34. Adam Wudarczyk Wiosna, 2018 akryl/płótno, 65×90 cm cena wywoławcza 800
35. Anna Forycka-Putiatycka To właśnie wiosna, 2019 olej/płótno, 110×110 cm cena wywoławcza 1000
36. Mieszko Miroński bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 50×50 cm cena wywoławcza 500
37. Dorota Politowska No name, 2019 akryl/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 700
38. Krzysztof Ryfa Żyły Ziemi, 2019 technika własna/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 2000
39. Marta Czajka- Trzeciakowska Jutro też jest dzień, 2019 olej/płótno 46×55 cm cena wywoławcza 500
40. Ewa Matyja, Untitled No 3811, 2019 olej/płótno 100×70 cm cena wywoławcza 1000
41. Magdalena Kobierecka Kompozycja nr 194, 2019 akryl/szkło, 60×80 cm cena wywoławcza 1000
42. Yuliya Stratovich Storm, 2018 akryl/płótno, 60×90 cm cena wywoławcza 800
43. Patrycja Kruszyńska-Mikulska Mgła Poranna, 2019 akryl/płótno 80×80 cm cena wywoławcza 800
44. Urszula Kałmykow Rzeka, 2019 olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
45. Maja Gajewska Błekit i Biel XI, 2019 olej/plótno 120×100 cm cena wywoławcza 1000
46. Marcin Niewęgłowski PFVI, 2018 olej/płyta, 67×77 cm cena wywoławcza 800
47. Diana Nowosad Plama barwna, 2019 akryl/płótno, 80×100 cm cena wywoławcza 900
48. Mariola Świgulska, 2019 Złote zacisze z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2019 technika mieszana/płótno, 80×120 cm cena wywoławcza 800
49. Anna Maciejewska Jimi, 2019 technika mieszana, 140×140 cm cena wywoławcza 1000
50. Agnieszka Pakuła Klatki 02, 2016 akryl/płótno, 100×130 cm cena wywoławcza 1000
51. Mariusz Syta Kuikuro Moja Amazonia, 2019 akryl/płótno, 80x100cm cena wywoławcza 1000
52. Elżbieta Lubomirska bez tytułu, 2019 olej/płótno, 90×110 cm cena wywoławcza 1500
53. Anna Tajak Zmierzch, 2018 olej/płótno, 115×115 cm cena wywoławcza 1000
54. Dominik Morgaś bez tytułu, 2019 olej/płótno, 130×90 cm cena wywoławcza 1000
55. Kamil Jaczyński Per Aspera Ad Astra, 2019 akryl, warstwa farby fluorescencyjnej/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 700
56. Anna Kosarewska bez tytułu, 2012 olej/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
57. Jacek Frąckiewicz Relaks z mewą, 2019 akryl/płótno, 60×70 cm cena wywoławcza 1000
58. Sylwia Michalska Pejzaż nostalgiczny, 2019 akryl/płótno 100×100 cm cena wywoławcza 1000
59. Magdalena Szilke Abstrakcja szmaragdowa, 2019 technika mieszana/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 1000
60. Neli Lukashyk Sofia, 2019 akryl/płótno, 50×30 cm cena wywoławcza 300
61. Beata Paziewska Old Town VI, 2019 akryl/płótno, 60×90 cm cena wywoławcza 1000
62. Katarzyna Sołtys bez tytułu, 2018 olej/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1000
63. Bartłomiej Baranowski bez tytułu, 2018 akryl/płótno, 40×80 cm cena wywoławcza 800
64. Eva Rodart Jazz Singer, 2019 akryl/płótno, 38,5x 52,5 cm cena wywoławcza 800
65. Piotr Piecko Chicago IV, 2018 akryl/płyta, 100×50 cm cena wywoławcza 900
66. Helena Rokitnicka Łódki, 2019 olej/płótno, 50×100 cm cena wywoławcza 800
67. Jolanta Caban Torebeczka, 2018 olej/płótno, 30×40 cm cena wywoławcza 600
68. David Pataraia bez tytułu, 2014 olej/płótno, 65×46 cm cena wywoławcza 1200 droit de suite
69. Jacek Sibilski Ewa, 2019 olej/płótno, 73×92 cm cena wywoławcza 1500
70. Aleksander Gurłacz Upadek człowieka, 2019 technika mieszana/płótno, 40×60 cm cena wywoławcza 500
71. Magdalena Serwin Beztroskie popołudnie, 2019 olej/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 800
72. Dominik Narowski Wielka miłość, 2013 akryl/płótno, 80×60 cm cena wywoławcza 1000
73. Włodzimierz Krężlewicz umbrelLASKI, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 1000
74. Filip Moszant ABR, 2019 akryl/płótno, 200×133 cm cena wywoławcza 2000
75. Marco Biffi bez tytułu, 2019 technika własna/płótno 100×150 cm cena wywoławcza 1000
76. Rafał Hadała Martwa natura z gitarą i czaszką, 2014 olej/płótno, 80×60 cm cena wywoławcza 800
77. Przemysław Sieńko Amelia, 2019 akryl/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 800
78. Magdalena Rytel Skorek bez tytułu, 2018 technika mieszana/płótno, 30x40cm cena wywoławcza 1000
79. Stanisława Pietrzak-Krupińska Cudowna bajka, 2019 technika mieszana/ płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
80. Jacek Podlasiński Refleksja, 2019 drut modelowany ceramika polimerowa +dodatki/cokół kamienny wysokość 45 cm szerokość 18 cm głębokość 17 cm cena wywoławcza 700
81. Jacek Sibilski Migracja, 2010 ceramika szkliwiona/drewno, wysokość 41,5 cm cena wywoławcza 1000
82. Gabriela Pawlicka Słonio-Paw, 2013 ceramika wys. 50 cm cena wywoławcza 1000
83. Krzysztof Kargol Długie rude włosy, 2019 olej/płótno 30×50 cm cena wywoławcza 900