Dariusz Miliński
Szkolna miłość, 2018
olej/płótno, 100×100 cm

Tomasz Bachanek
Grajcie nam struny grzmijcie trąby, 2019
olej/płótno, 90×80 cm

Paweł Zakrzewski
Czarna i biała materia, 2018
akryl/płótno, 100×100 cm

Sylwia Michalska
Linia widnokręgu, 2018
akryl,struktura,technika własna/płótno, 120×80 cm

Jerzy Treit
Port Frejus II, 2012
akryl/płótno, 120×100

Maciej Klauzner
bez tytułu, 2017
technika mieszana/płyta, 79×63 cm

Grzegorz Kufel
Król i jego marzyciel. myśl 3 cia, 2018
technika mieszana/płótno, 121×101 cm

Olga Bukowska
Kwiatek który został, 2018
olej/płótno, 30×50

Magdalena Szilke
Indianie, 2018
olej/płótno, 100×100 cm

Piotr Wojtkiewicz
Bielańska, 2016
akryl/płótno, 73×60 cm

Berenika Korecka-Sowińska
Baletnice z kaktusami, 2019
akryl/płótno, 70×100

Magdalena Rytel Skorek
bez tytułu, 2018
technika mieszana/płótno, 30×40 cm

Magdalena Rytel Skorek
bez tytułu, 2018

Olga Bukowska
Opalanie bez filtrów, 2017
olej/płótno, 70×50

Franciszek Ledóchowski
Apeiron 79, 2017
akryl/płótno, 80×60 cm

Kinga Piwowarczyk
Dzikość serca, 2018
akryl/płótno, 80×70 cm

Magdalena Jankowska
Rowerzysta z bagietkami, 2008
technika mieszana/płótno, 110×90

Dominik Narowski
Banan, 2019
akryl/płótno, 120×100 cm

Dominik Jasiński
Paola, 2017
olej/płótno, 120×100 cm

Olga Bukowska
A potem stało się teraz, 2019
papier/technika mieszana, 29,5×41,5

Dominik Narowski
Pełny wypas , 2015
akryl/płótno, 120×50 cm

Anna Forycka-Putiatycka
W tonacji blue, 2013
olej/płótno, 81×100 cm

Dominik Morgaś
bez tytułu, 2018
technika mieszana/płótno, 100×140 cm

Michał Kwarciak
Dama Karo, 2018
olej/płótno, 60×90 cm

Tomasz Melak (1960-2017)
bez tytułu
Technika mieszana/papier, 150×100

Maja Gajewska
Turkus i błękit VI, 2019
olej/płótno, 120×100 cm

Milioner Boy
Zaplątany, 2019
akryl,tusz/płótno, 130×110 cm

Anna Alicja Trochim
Poranek jutra, 2015
olej/płótno, 100×90

Marta Zawadzka
Lets dance, 2017
akryl, spray/płótno, 160×120

Katarzyna Czajka
Jeden ze stu, 2015
olej/płótno, 160×130

Olga Bukowska
Nie chcę spać, 2019

Daniel Norbert Jankowski
Stream with bright fish, 2018
akryl/płótno, 70×70

Olga Bukowska
A może to wszystko interpretacja, 2019

Olga Bukowska
W oczekiwaniu, 2019
papier/technika mieszana, 21×29,5

Olga Bukowska
Nocne kwiaty, 2018
olej/płótno, 40×120

Olga Bukowska
Samo życie, 2019

Olga Bukowska
Wersja wydarzeń, 2018

Olga Bukowska
I jej myśli, 2019