W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
14 maja (czwartek) o godzinie 19.30
odbędzie się Kolekcjonerska Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

1. https://artinfo.pl/
2. https://onebid.pl/

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Piotr Czajkowski, Hugo z cyklu Metro, 2020, akryl/płótno, 90×130 cm, cena wywoławcza 3500, estymacja 8000 – 12000
02. Rafał Olbiński, Cynamonowe łąki, 2020, olej/akryl/płótno, 54×41 cm, cena wywoławcza 30000, estymacja 45000 – 55000, droit the suite
03. Anna Tajak, Rzeka, 2020, olej/płótno, 140×110 cm, cena wywoławcza 2500, estymacja 3500 – 4500
04. Jan Tarasin, Narodziny przedmiotów IX, 1983, olej/płótno, 80×99 cm w oprawie 110×92 Syg. I.d Jan Tarasin 83 opisany z tyłu : JAN TARASIN 83 NARODZINY PRZEDMIOTÓW IX, cena wywoławcza 80000, estymacja 120000 – 140000 droit the suite
05. Norman Leto, Sprzęgło hydrokinetyczne- Hydrokinetic Clutch-C, 2017, olej/płótno, 140×140 cm, cena wywoławcza 7500, estymacja 12000 – 18000 droit de suite
06. Leon Tarasewicz, bez tytułu, 2016, akryl/płótno, 130×100 cm, cena wywoławcza 58000, estymacja 70000 – 90000 droit de suite
07. Dominik Jasiński, Blue Lilies, 2019, olej/płótno, 80×80 cm, cena wywoławcza 9000, estymacja 12000 – 15000
08. Jacek Gowik, Pejzaż, 2018/33, olej/płótno, 100×120 cm, cena wywoławcza 2500, estymacja 3000 – 4000
09. Włodzimierz Pawlak, Dziennik, 2020, olej/płótno, 13×18 cm, cena wywoławcza 4500, estymacja 6000 – 7000 droit the suite
10. Janusz Lewandowski, Pójdź za mną, 2020, olej/płyta, 89×138 cm z oprawą 72,5×121 cm, cena wywoławcza 10000, estymacja 16000-20000
11. Aleksander Kobzdej, bez tytułu, 1961, olej/płótno, 89×65 cm syg.p.d Kobzdej 1961 opisy na odwrocie :Miłej, Dobrej, Kochanej Aby pamiętała Brance Kobzdej 26.VI.61, cena wywoławcza 40000, estymacja 60000 – 70000 droit the suite
12. Vadim Voitekhovitch, Dom na moście, 2020, olej/płótno, 75×55 cm, cena wywoławcza 3000, estymacja 4000-6000
13. Sylwia Brzyszczyk, Umrzeć tego nie robi się kotu, 2019, olej/płótno, 140×140 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 3500 – 5000
14. David Pataraia, I płynie statek, 2020, olej/płótno, 50×50 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2500-3500
15. Stanisław Baj, Rzeka Bug, 2019, olej/płótno, 80×110 cm, cena wywoławcza 14000, estymacja 18000-22000
16. Małgorzata Lazarek, Dziewczynki -Teatr, 2016, olej/płótno, 70×120 cm, cena wywoławcza 3000, estymacja 4500-5500
17. Dominik Janyszek, 4005, 2019, technika własna/płótno, 120×90 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2500 – 4500
18. Dariusz Miliński, Mały wielki człowiek, 2020, olej/płótno, 50×50 cm, cena wywoławcza 3000, estymacja 4000 – 5000
19. Andrzej Domżalski, Uniesienia, 2019, olej/akryl/płótno, 90×120 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 2500 – 3500
20. Anna Maciejewska, Woody Allen, 2020, technika mieszana/płótno, 100×150 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 1500 – 2500
21. Jacek Pałucha, Plaża w Jastarnii, 2020, olej/płótno, 70×140 cm z oprawą 89×159 cm, cena wywoławcza 5000, estymacja 8000 – 10000 droit the suite
22. Magdalena Rytel, Wycieczka nad morze, 2020, akryl/złocenia/płótno, tondo, tondo 70 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 2500 – 3400
23. Tomasz Poznysz, Dekonstrukcja, 2019, olej/płótno, 40×54 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 3500 – 5000
24. Michał Cygan, Podwórko, 2017, akryl/olej/płótno, 60×90 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 3000 – 5000
25. Paulina Góra, Krzesło, 2019, olej/płótno, 80×60 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2000 – 3500
26. Malwina De Brade, Nad rzeką, 2019, olej/płótno, 60×50 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 3000 – 4000
27. Karolina Kubikowska, Pod zasłoną naszego świata, 2020, olej/płótno, 20×20 cm w oprawie 45,5x 45,5 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 1500 – 2000
28. Olga Bukowska, Nasz świat, 2020, olej/płótno, 120×40 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 3500 – 5000
29. Grzegorz Stec, Na spacer, 2017, olej/płótno, 70×90 cm, cena wywoławcza 17000, estymacja 25000 – 30000
30. Małgorzata Grabczyńska-Piątek, Orkiestra, 2020, olej/płótno, 40×80 cm z oprawą 59×99 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 3500 – 4500
31. Anna Alicja Trochim, Misterio, 2014, olej/płótno, 60×120 cm, cena wywoławcza 2500, estymacja 3500 – 6500
32. Łukasz Olek, King of Nothing, 2020, akryl/płótno, 170×100 cm, cena wywoławcza 3500, estymacja 4500 – 6500
33. Łukasz Towpik, Coelus, 2020, olej/płótno, 90×70 cm, cena wywoławcza 1200, estymacja 2000 – 3000
34. Krzysztof Ludwin, Włoskie wakacje – Siena w świetle, 2019, olej/płótno, 70×80 cm, cena wywoławcza 2200, estymacja 3500 – 4500
35. Andrzej Fogtt, Brda, 2014, olej/płótno, 130×180 cm, cena wywoławcza 40000, estymacja 45000 – 65000
36. Waldemar Jerzy Marszałek, Na delegacji, 2020, olej/płyta, 40×50 cm w oprawie 58×68 cm, cena wywoławcza 5500, estymacja 6500 – 7500
37. Janusz Gilewicz, Deluge, 2017, akryl/płótno/wenecjański plaster, 182×106 cm obraz interaktywny, cena wywoławcza 20000, estymacja 24000 – 29000
38. Michał Czuba, Portret kobiety, 2017, olej /płyta, 79×76 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2500 – 3500
39. Krzysztof Pasztuła, Big Mac, 2017, akryl/płótno, 110×150 cm, cena wywoławcza 7000, estymacja 10000 – 16000
40. Andrzej Boj Wojtowicz, Inferno, 2015, deska/tempera jajowo-żywiczna farby i media własnej produkcji, 43,5×36,5 cm, cena wywoławcza 10000, estymacja 14000 – 18000
41. Maksymilian Novak Zempliński, Navis Pneumaticus, 2020, olej/płyta, 40×70 cm, cena wywoławcza 23000, estymacja 28000 – 35000
42. Bogusław Jagiełło, Pozując, 2019, akryl/płótno, 80×100 cm, cena wywoławcza 3000, estymacja 3500 – 5500
43. Norman Leto, syg.NORMAN 2050-6 small, 2050, olej/płótno, 110×150 cm, cena wywoławcza 7500, estymacja 12000 – 18000 droit de suite
44. Bronisław Kierzkowski, Kompozycja fakturowa, 1963, olej/płótno, 130×90 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: BRONISŁAW KIERZKOWSKI Kompozycja fakturowa NR.530, cena wywoławcza 40000, estymacja 70000- 90000 droit the suite
45. Elżbieta Lubomirska, Kołysanka, 2020, olej/płótno, 100×100 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2500 – 3500
46. Radek Szlaga, Praca dyplomowa, 2005, olej/płótno, 50×50 cm (x4) sygnowany, datowany i opisany z tytułu PAN RDK 2005, cena wywoławcza 35000, estymacja 45000 – 55000 droit the suite
47. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 16 XII-12 II, 2019 – 2020, olej/płótno, 100×70 cm, cena wywoławcza 24000, estymacja 30000 – 36000 droit the suite
48. Edyta Sobieraj, Podróż, 2015, olej/płótno, 150×180 cm, cena wywoławcza 18000, estymacja 28000 – 35000
49. Jacek Maślankiewicz, Arka z Babel zawija, 2018, olej/płótno, 100×120 cm, cena wywoławcza 3500, estymacja 5500 – 7500
50. Krystyna Brzechwa, bez tytułu, 1981, olej/płótno, 58,5×72 cm z oprawą 63,5×77,5 cm, cena wywoławcza 1200, estymacja 2000 – 4000
51. Katarzyna Szydłowska, Trzy postacie, 2017, olej/płótno, 90×130 cm, cena wywoławcza 10000, estymacja 12000 – 15000
52. Bartłomiej Jarmoliński, Sensitiveness, 2020, akryl/płótno, 60×80 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 1500 – 2500
53. Andrzej Fogtt, Jezioro Dadaj, 2016, olej/płótno, 100×150 cm, cena wywoławcza 22000, estymacja 30000 – 35000
54. Edyta Sobieraj, Śniadanie, 2016, olej/płótno, 110×125 cm, cena wywoławcza 10000, estymacja 16000 – 24000
55. Magdalena Konopka, bez tytułu, 2020, olej/płótno, 120×150 cm, cena wywoławcza 1200, estymacja 1500 – 3000
56. Grzegorz Stec, Ucieczka starych clownów, 2014, olej/płyta, 31×23 cm, cena wywoławcza 8000, estymacja 13000 – 17000
57. Sławomir Zięba, Akt Kobiecy, 2017, akryl/tusz/węgiel/płyta HDF, 85×53 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 4000 – 6000
58. Tomasz Kołodziejczyk, bez tytułu, 2020, akryl/płótno, 52×72 cm, cena wywoławcza 1800, estymacja 2500 – 4000
59. Jan Bonawentura Ostrowski, Miłośnicy pięknych kotów, 2020, olej/płótno, 100×81 cm, cena wywoławcza 2500, estymacja 3500 – 5000
60. Zbigniew Seweryn, Zakręcony Księżyc, 2020, olej/płótno, 70×70 cm, cena wywoławcza 5000, estymacja 8000 – 10000
61. Denys Molerio Pena, Golden Soul, 2018, olej/płótno, 50×70 cm, cena wywoławcza 3000, estymacja 3500 – 5000
62. Małgorzata Kosiec, Coma II, 2017, olej/płótno, 100×120 cm, cena wywoławcza 4000, estymacja 8000 – 12000
63. Aleksandra Modzelewska, Kompozycja VII, 2018, technika mieszana/deska, 180×140 cm, cena wywoławcza 5000, estymacja 7000 – 9000
64. Juliusz Lewandowski, Rycerskie igraszki w kolorach lodów owocowych, 2020, akryl/płótno, 70×100 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2500 – 4500
65. Tomasz Sętowski, Exemplum, 2020, olej/płótno/płyta, 30×20 cm z oprawą 49×58 cm, cena wywoławcza 12000, estymacja 14000 – 16000, droit the suite
66. Stanisław Baj, Zmierzch, 2019, olej/płótno, 80×110 cm, cena wywoławcza 14000, estymacja 18000-22000
67. Jolanta Caban, Pole rzepaku, 2015, olej/płótno, 150×120 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 3000-6000
68. Sylwia Michalska, Na skraju nieba, 2020, akryl/płótno, 100×120 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2500 – 3500
69. Adam Hanuszkiewicz, Pegasus, 2020, technika mieszana/płótno, 80×170 cm, cena wywoławcza 5000, estymacja 8000 – 10000
70. Maja Gajewska, Błękit i Biel, 2020, olej/płótno, 120×100 cm, cena wywoławcza 1500, estymacja 2500 – 3500
71. Katarzyna Środowska, Zaufanie, 2020, olej/płótno, 100×120 cm, cena wywoławcza 1600, estymacja 2500 – 4000
72. Katarzyna Szydłowska, Kobieta zasłaniająca twarz, 2018, olej/płótno, 60×80 cm, cena wywoławcza 7500, estymacja 8500 – 10000
73. Jan Bonawentura Ostrowski, Gejsza, 2019, olej/płótno, 81×100 cm, cena wywoławcza 2500, estymacja 3500 – 4500
74. Konrad Hamada, Łąka, 2020, olej/płótno, 70×100 cm, cena wywoławcza 1200, estymacja 2000 – 3000
75. Krzysztof Ludwin, Różowy kolor na Ragusa – Sycylia, 2017, akwarela/papier, 56×76 cm w oprawie 100×70 cm, cena wywoławcza 2200, estymacja 2500 – 3200
76. Małgorzata Stępniak, Koktajlbar, 2005, akryl/płótno, 80×100 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 6000 – 8000
77. Khrystyna Hladka, Arystokratka i jej ptak VIII, 2020, akryl/płótno, 80×140 cm, cena wywoławcza 2000, estymacja 2500-4000
78. Karolina Futyma, Od narodzin aż do śmierci nr 7, 2017, olej/płótno, 160×130 cm, cena wywoławcza 1200, estymacja 1500 – 3000
79. Dominik Smolik, Luminosity I, 2020, akryl/płótno, 100×140 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 2000 – 3000
80. Julia Piekiełko, Zmiany, 2020, akryl/płótno, 120×120, cena wywoławcza 4000, estymacja 6000 – 7000
81. Katarzyna Słowiańska-Kucz, Pocałunek, 2020, olej/płótno, 30×30 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 1500-2000
82. Roman Opałka, bez tytułu, niedatowany, ołówek/papier, 21×29,7 cm z oprawą 29,5×40,5 cm, cena wywoławcza 1800, estymacja 2000 – 3000
83. Roman Opałka, bez tytułu, niedatowany, ołówek/papier, 21×29,6 cm z oprawą 29×43,5 cm, cena wywoławcza 1800, estymacja 2000 – 3000
84. Henryk Opałka, Mare, mare litografia 5/15, , litografia, 42,5×43,5 cm, cena wywoławcza 500, estymacja 800 – 1200
85. Henryk Opałka, Poranne spojrzenie litografia 2/10, , litografia, 76×64,5 cm, cena wywoławcza 800, estymacja 1000 – 1500
86. Dariusz Miliński, Z cyklu mały wielki człowiek, 2020, Litografia 1/20, 40×30 cm z oprawą 38×48 cm, cena wywoławcza 500, estymacja 1000 – 1500
87. Dariusz Miliński, Z cyklu Tato, 2020, Litografia 1/20, 40×30 cm z oprawą 38×48 cm, cena wywoławcza 500, estymacja 1000 – 1500
88. Waldemar Jerzy Marszałek, bez tytułu, 2020, piórko/tusz, 65×50 cm, cena wywoławcza 1700, estymacja 2000 – 2500
89. Waldemar Jerzy Marszałek, bez tytułu, 2020, piórko/tusz, 65×50 cm, cena wywoławcza 1700, estymacja 2000 – 2500
90. Józef Wilkoń, praca dwustronna Tabun koni,Paw, 2020, papier czerpany/gwasz/tusz, 47,5×36,5 cm, cena wywoławcza 8000, estymacja 10000 – 12000
91. Konrad Hamada, Pod słońce, 2020, olej/płótno, 50×70 cm, cena wywoławcza 1000, estymacja 1500 – 2500
92. Józef Wilkoń, Trąbonos, 1985, pastel/papier, 50×54,5 cm, cena wywoławcza 6000, estymacja 9000 – 12000
93. Tomasz Sętowski, Dyskusja o wieczności, 2020, akwarela/papier, 22,5×31 cm z oprawą 47,5×55 cm, cena wywoławcza 3500, estymacja 4500 – 6000
94. Sławomir Zięba, Kąpiąca się, 2019, sztuczny kamień (marmur), 80x30x20 cm, cena wywoławcza 4000, estymacja 6000 – 8000
95. Tomasz Sętowski, Don Kichot, 2018, brąz, 30,5x14x7,5 cm, cena wywoławcza 3000, estymacja 5000 – 7000, droit the suite
96. Józef Wilkoń, Ryba, 2004, drewno/metal/ obiekt polichromowany, 79x70x36 cm, cena wywoławcza 7000, estymacja 15000 – 18000
97. Józef Wilkoń, Ptaszek, 1993, blacha ocynkowana, 20,5x18x15 cm, cena wywoławcza 3000, estymacja 3500 – 4000
98. Jacek Podlasiński, W duecie, 2020, ceramika syntetyczna/drut modelowany/ cokół kamienny, 32x21x15 cm, cena wywoławcza 800, estymacja 1200 – 1600