W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
27 lutego (czwartek) o godzinie 19.00
odbędzie się IX Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

1. https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/ix-aukcja-sztuki
2. https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1258

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Anna Maciejewska, Frida, 2019, technika mieszana/płótno, 100×150, cena wywoławcza 1000
02. Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Zwabiona światłem księżyca,, 2019, akryl/płótno, 100×81, cena wywoławcza 1000
03. Anna Tajak, Brzeg, 2019, olej/płótno, 94,5×75, cena wywoławcza 1500
04. Joanna Mrozowska, Działki, 2019, akryl/płótno, 120×140, cena wywoławcza 1000
05. Olga Bukowska, Pomiędzy, 2020, olej/płótno, 50×60, cena wywoławcza 2000
06. Robert Gebethner, Łódź Podziemna, 2015, olej/płótno, 100×80, cena wywoławcza 1000
07. Paweł Grabowski, bez tytułu, 2020, akryl/płótno, 100×130, cena wywoławcza 1000
08. Bartłomiej Baranowski, bez tytułu, 2018, akryl/płótno, 50×70, cena wywoławcza 1000
09. Dorota Politowska, Tęsknota, 2019, akryl/płótno, 70×90, cena wywoławcza 1000
10. Jadwiga Hajdo, 198/1, 2019, akryl/płótno, 70×70, cena wywoławcza 900
11. Dominik Narowski, Zamach na ptaszka, 2017, akryl/płótno, 100×120, cena wywoławcza 1500
12. Katarzyna M.Rymarz, Obraz salonowy, 2020, olej/płótno, 50×100, cena wywoławcza 900
13. Piotr Piecko, Przodek, 2020, akryl/płótno, 90×90, cena wywoławcza 1000
14. Monika Dałek, Muzyka czyni nas swymi sługami, 2019, akryl/płótno, 80×80, cena wywoławcza 900
15. Jarosław Rymarz, Przelotny, 2018, akryl/płótno, 80×100, cena wywoławcza 1000
16. Sylwia Kicińska, Rihanna, 2019, akryl/płótno, 60×80, cena wywoławcza 800
17. Ryszard Rabsztyn, Forever, 2019, akryl/płyta, 100×100, cena wywoławcza 1000
18. Malwina Puszcz, #856363, 2019, akryl/płótno, 80×100, cena wywoławcza 1000
19. Mariusz Syta, Północ / Południe, 2020, akryl/płótno, 73×92, cena wywoławcza 1000
20. Aleksandra Modzelewska, Teatr życia codziennego, 2020, technika mieszana/płótno, 60×73, cena wywoławcza 900
21. Ewelina Lochman, Portret liryczny, 2020, akryl/płótno, 70×90, cena wywoławcza 1000
22. Joanna Buszko, Niedokończony list, 2020, technika mieszana/płótno, 70×100, cena wywoławcza 1000
23. Maciej Kempiński, Na północy słońce nie zachodzi, 2019, akryl/płótno, 73×100, cena wywoławcza 900
24. Katarzyna Sołtys, bez tytułu, 2019, olej/płótno, 90×110, cena wywoławcza 1000
25. Sylwia Michalska, Jesienne miraże, 2019, akryl/płótno, 100×120, cena wywoławcza 1000
26. Katarzyna Chmiel, Geometric 29, 2020, akryl/płótno, 100×100, cena wywoławcza 1000
27. Izabela Olszyna, Patrz pod nogi, 2020, technika własna/płótno, 60×50, cena wywoławcza 700
28. Joanna Fijałkowska, Horyzont I z cyklu Hpryzonty zasłyszane, 2018, olej/płótno, 90×110, cena wywoławcza 800
29. Sebastian Talka, Zauroczenie, 2019, akryl/płótno, 50×70, cena wywoławcza 800
30. Daniel Białowąs, R291119, 2019, akryl/płótno, 60×80, cena wywoławcza 800
31. Andrzej Fronczak, Naskalna metropolia, 2018, akryl/płótno, 80×60, cena wywoławcza 700
32. Anna Zawadzka-Dziuda, Wenus, 2019, olej/płótno, 80×120, cena wywoławcza 1300
33. Mikołaj Mrozowski, bez tytułu, 2020, olej/płótno, 90×100, cena wywoławcza 1000
34. Dominik Smolik, And horses were born with eagles’ wings, 2020, akryl/płótno, 160×180, cena wywoławcza 1000
35. Eliza Piechnik, Kubanka, 2018, olej/płyta, 50×60, cena wywoławcza 700
36. Jacek Łukaszewski, Pogoda,, 2020, akryl/płótno, 80×110, cena wywoławcza 800
37. Jarosław Rymarz, Sumienie, 2020, akryl/płótno, 80×120, cena wywoławcza 1000
38. Grażyna Kilanowicz-Barecka, Kompozycja z cyklu „Wyspy”, 2019, akryl/płótno, 80×100, cena wywoławcza 1000
39. Jacek Cyganek, Bicycle,, 2020, akryl/płótno, 80×100, cena wywoławcza 1000
40. Katarzyna Środowska, Turkusowy czas, 2020, olej/płótno, 100×100, cena wywoławcza 1200
41. Ryszard Machocki, Przypływ, 2020, olej/płótno, 60×80, cena wywoławcza 1000
42. Łukasz Olek, Farewell, 2019, akryl/płótno, 100×100, cena wywoławcza 1500
43. Krzysztof Kargol, Bukiecik konwalii, 2019, olej/płótno, 50×70, cena wywoławcza 1000
44. Mariusz Zdybał, Żegnaj smutku, 2020, olej/płótno, 50×70, cena wywoławcza 1000
45. Khrystyna Hladka, Złota rybka, 2019, akryl/płótno, 70×80, cena wywoławcza 1000
46. Sylwia Michalska, Jesienne miraże, 2019, akryl/płótno, 100×120, cena wywoławcza 1000
47. Tomasz Kuran, Rachab, 2019, akryl/płótno, 80×100, cena wywoławcza 1000
48. Lidia Snitko-Pleszko, Fioletowy akt, 2020, olej/płótno, 53×73, cena wywoławcza 1000
49. Sylwia Brzyszczyk, Slady moich palców musiały zostać na klamkach, 2019, olej/płótno, 135×135, cena wywoławcza 1500
50. Daria Pyrchała, O czym teraz myślisz, 2019, olej/płótno, 80×100, cena wywoławcza 800
51. Anna Lasota, Whippet II, 2020, olej/płótno, 60×50, cena wywoławcza 800
52. Marco Biffi, bez tytułu, 2019, technika własna/płótno, 100×143, cena wywoławcza 1000
53. Vicki Mickiewicz, „Game of Green” – in the game of life you win when you accept the challange …, 2019, akryl/płótno, 100×100, cena wywoławcza 800
54. Beata Paziewska, Old Town VIII, 2020, akryl/płótno, 60×80, cena wywoławcza 900
55. Dominik Morgaś, bez tytułu, 2014, olej/kolaż/płótno, 100×140, cena wywoławcza 1000
56. Diana Nowosad, bez tytułu, 2019, akryl/płótno, 80×100, cena wywoławcza 800
57. Jolanta Caban, Martwa Natura, 2020, olej/płótno, 40×100, cena wywoławcza 1000
58. Dawid Pataraia, bez tytułu, 2013, olej/płótno, 45×65, cena wywoławcza 1200
59. Anna Maciejewska, Charlie Chaplin, 2019, technika mieszana/płótno, 100×150, cena wywoławcza 1000
60. Neli Lukashyk, Wieczór muzyczny, 2019, akryl/płótno, 50×50, cena wywoławcza 500
61. Piotr Staniszewski, bez tytułu,, 2020, akryl/płótno, 100×80, cena wywoławcza 800
62. Kasper Ax, Gold square on white background,, 2015, technika mieszana/płótno, 80×80 cm, cena wywoławcza 900
63. Iwona Wierkowska-Rogowska, Gejsza, 2019, technika mieszana/płótno, 40×100, cena wywoławcza 1000
64. Magdalena Szilke, Nokturn, 2019, technika mieszana/płótno, 80×40; 40×40 dyptyk, cena wywoławcza 1000
65. Agma , Nano M, 2019, akryl/płótno, 60×80, cena wywoławcza 1000
66. Sebastian Talka, Niebo,, 2019, akryl/płótno, 50×70, cena wywoławcza 800
67. Yuliya Stratowich, Summer, 2019, akryl/płótno, 100×100, cena wywoławcza 800
68. Andrzej Tuźnik, Zapomniane miejsce 2, 2019, olej/płótno, 80×100, cena wywoławcza 1000
69. Karol Kubiński, bez tytułu, 2017, technika mieszana/płótno, 60×120, cena wywoławcza 700
70. Ewelina Straszewicz, Home sweet home, 2020, olej/płótno, 90×130, cena wywoławcza 1000
71. Anita Dąbrowska, bez tytułu, 2019, olej/płótno, 100×100, cena wywoławcza 900
72. Dariusz Różyc, „Kosmiczny żaglowiec” z cyklu „Nie tak odległe..”, 2020, akryl/płótno, 50×70, cena wywoławcza 1000
73. Mariola Świgulska, Chabrowy deszcz, 2019, technika mieszana/płótno, 80×80, cena wywoławcza 800
74. Jolanta Kitowska, Rejs, 2019, olej/płótno, 60×120, cena wywoławcza 1000
75. Jakub Godziszewski, Czerwone słońce, 2017, technika mieszana/płótno, 100×40, cena wywoławcza 800
76. Kuba Żeligowski, Idziemy dalej, 2019, olej/płótno, 120×120, cena wywoławcza 900
77. Ewa Jaros, Thoughtprints on quicksand, 2019, technika mieszana/płótno, 110×140, cena wywoławcza 800
78. Beata Szustkiewicz, bez tytułu, 2019, akryl/płótno, 70×100, cena wywoławcza 500
79. Jan Zieliński, Brexit, 2020, akryl/płótno, 40×40, cena wywoławcza 600
80. Katarzyna Gorczyca, Playa dorada, 2020, technika mieszana/płótno, 50×70, cena wywoławcza 500
81. Sławomir Zięba, Akt kobiecy, 2019, gips patynowany / granit, wys. 20 cm, dł. 50 cm, głęb. 20 cm, cena wywoławcza 2000
82. Gabriela Pawlicka, Total Grey, 2020, ceramika/drewno, wys. 44 cm, dł. 31 cm, głęb. 16 cm, cena wywoławcza 1000
83. Jacek Podlasiński, Solo, 2020, ceramika syntetyczna/drut modelowany/cokół kamienny, wys. 29 cm, dł. 42 cm, głęb. 30 cm, cena wywoławcza 800
84. Orifar R.Tarnawski, Monia, 2019, beton,drewno,polichromia, podstawa 24 cm, wys. 26cm, głęb. 17 cm, cena wywoławcza 1200