W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
17 grudnia (wtorek) o godzinie 19.00
odbędzie się II Przedświąteczna Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1167

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Rafał Olbiński Dziewczyna z Washington Square, 2019 olej,akryl/płótno, 48×35 cm z oprawą, 80,5×67,5 cm cena wywoławcza 27 000 estymacja 29 000- 35 000
02. Włodzimierz Pawlak Dziennik 26 IX-02 XI, 2017 olej/płótno, 100×70 cm, z oprawą, 108×78 cm cena wywoławcza 22 000 estymacja 28 000 – 35 000
03. Juliusz Lewandowski Alchemik, 2019 akryl/płótno, 90×120 cm z oprawą 123×152,5 cm cena wywoławcza 3 500 estymacja 5 000-8 000
04. Khrystyna Hladka Arystokratka i jej ptak III, 2019 akryl/płótno, 150×90 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 2 500-4 000
05. Filip Moszant ZI 5, 2019 akryl/płótno, średnica 90 cm cena wywoławcza 1 500 estymacja 2 500-4 000
06. Magdalena Kępka Czas sjesty, 2019 technika mieszana/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 1 200 estymacja 2 500-3 500
07. Stanisław Baj Rzeka Bug – zmierzch, 2009 olej/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 14 000 estymacja 18 000 -22 000
08. Dariusz Miliński Skrzypek z Pławnej, 2019 olej/plótno, 60×50 cm z oprawą, 73,5×63,5 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 3 500-4 500
09. Vadim Voitekhovitch Przylot, 2019 olej/płótno, 60×85 cm cena wywoławcza 3 000 estymacja 4 000-6 000
10. Małgorzata Lazarek Wspomnienie, 2018 olej/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 3 500 estymacja 4 500-5 500
11. Urszula Kałmykow Światło doliny, 2019 olej/płótno, 140×80 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 500
12. Krzysztof Ryfa Street Art, 2017 technika mieszana/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 2 500-4 000
13. Jerzy Grochocki Białe słowa cienia nie dają, 2013 konstrukcja drewniana/płótno/akryl, 40×40,5 cm cena wywolawcza 5 000 estymacja 8 000- 10 000
14. Andrzej Fogtt Bagna nad Bugiem, 2012 olej/płótno, 130×180 cm cena wywoławcza 40 000 estymacja 45 000-60 000
15. Tomasz Dominik Liber Generationis, 2014 litografia barwna/papier, 50×66,5 cm z oprawą 68×84 cm litografia 6/15 cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 400-1 800
16. Łukasz Olek Fireflies, 2019 akryl/płótno, 150×150 cm cena wywoławcza 3 500 estymacja 4 500-6 000
17. Sylwia Brzyszczyk Travesty I, 2017 sgraffito/płótno, 90x 150 cm cena wywoławcza 1 800 estymacja 2 500- 3 000
18. Magdalena Konopka Nostalgia, 2019 olej/płótno, 100×80 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 500
19. Bogusław Lustyk Na-jeźdźcy, 2018 akryl/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 3 000 estymacja 5 000-10 000 droit de suite
20. Tadeusz Dominik Pejzaż, 2010 olej/płótno, 100×81 cm cena wywoławcza 21 000 estymacja 35 000-45 000
21. Maciej Klauzner 25419C,25419B, technika własna/płótno, 90×90 cm; 90×90 cm dyptyk cena wywoławcza 8 000 estymacja 10 000-12 000
22. Małgorzata Lazarek Z za drzew, 2018 olej/płótno, 90×120 cm cena wywoławcza 3 500 estymacja 4 500-5 500
23. Sylwia Michalska Oczyszczenie, 2019 akryl/płótno, 60×150 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 2 500- 4 500
24. Andrzej Domżalski Śniadanie na trawie, 2019 technika mieszana/płótno, 90×130 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 2 500-3 500
25. Jacek Maślankiewicz Ścieżka z cyklu Leksinio, 2008 olej/płótno, 100×50 cm z oprawą, 106,5×56 cm cena wywoławcza 1 500 estymacja 3 000-4 500
26. Tadeusz Baranowski bez tytułu, 2019 technika mieszana/ płótno, 120×100 cm z oprawą, 124,5×104 cm cena wywoławcza 4 000 estymacja 6 000-8 000
27. Jacek Gowik Pejzaż, 2019 olej/płótno, 85×110 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 2 500-3 500
28. Paweł Wąsowicz Opowieść o czasie, 2018 olej/płótno, 50×100 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500 -2 500
29. Ewelina Lochman W trzeciej osobie, 2019 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 500
30. Bartłomiej Chwilczyński Urban Jungle, 2019 olej/płótno, 120,5 x160,5 cm cena wywoławcza 5 000 estymacja 8 000 – 12 000
31. Hanna Bakuła Autoportret, 2019 pastel/papier, 70 x100 cm cena wywoławcza 3000 estymacja 4 000 – 4 500
32. Marek Jaromski Pole 2, 2018 technika mieszana/płyta 67,5×97,5 cm z oprawą 78×108 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 3 500-4 500
33. Joanna Sarapata Trzy kobiety, 2016 olej, akryl, pastel/karton, 100×69,8 cm cena wywoławcza 12 000 estymacja 18 000-22 000 droit de suite
34. Anna Tajak Zima, 2017 olej/płotno, 130×150 cm cena wywoławcza 2500 estymacja 3 500-4 500
35. Elżbieta Lubomirska z cyklu Jeszcze nie wiem olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1 500 estymacja 2 000-3 000
36. Piotr Woroniec jr Galli, 2019 technika mieszana/płótno, 65×80 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 2 000-3 000
37. Jan Bonawentura Muzyczne zauroczenie, 2017 olej/płótno 100×81 cm cena wywoławcza 2 500 estymacja 3 500-4 500
38. Waldemar Marszałek Wiśnowy sad, Zima, 1999 olej/płótno, 73×90 cm z oprawą, 87,5×105 cm cena wywoławcza 3 000 estymacja 6 000-8 000
39. Leszek Sokół Trzy anioły, niewstrząśnięte, niezmieszane, 2019 olej/płótno, 100×81 cm cena wywoławcza 5 000 estymacja 8 000- 10 000
40. Cyprian Nocoń Szkice muzyczne – błękitne trio, 2018 olej/płótno, 80 x70 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 000
41. Joanna Mrozowska Nad morzem, 2017 akryl/płótno, 140×100 cm cena wywoławcza 1 500 estymacja 2 000-3 000
42. Maja Gajewska Heban i złoty II, 2019 olej/płótno, 150×100 cm cena wywoławcza 1 500 estymacja 2 500-3 500
43. Andrzej Fogtt BRDA, 2015 olej/płótno, 80×60 cm z oprawą, 101×81,5 cm cena wywoławcza 14 000 estymacja 18 000-22 000
44. Teresa Roszkowska Ryby, 1979 olej/płótno, 92×68 cm z oprawą, 118×93 cm cena wywoławcza 10 000 estymacja 12 000-17 000 droit de suite
45. Marek Jaromski Pole 1, 2018 technika mieszana/płyta, 73×95 cm z oprawą, 83,5×106 cm cena wywoławcza 2000 estymacja 3500-4500
46. Anna Forycka-Putiatycka L’oeil de boeuf, 2019 technika mieszana, średnica 110 cena wywoławcza 1 500 estymacja 2 000-3 000
47. Magdalena Szilke Fioletowe światło, 2017 olej/płotno, 120×90 cm cena wywoławcza 1 500 estymacja 2 000-3 000
48. Anna Maciejewska Głowa popkultury (Salvador) olej/płótno, 100×150 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 500
49. Janusz Lewandowski Cicha melodia, 2019 olej/płótno, 100×70 cm z oprawą, 115,5×85,5 cm cena wywoławcza 4000 estymacja 6000-8000
50. Hanna Bakuła Dama w kapeluszu Borsalino, 2017 pastel/papier, 70×99,5 cm cena wywoławcza 3 000 estymacja 4 000- 4500
51. Tadeusz Baranowski bez tytułu, 2016 technika mieszana/płótno, 100×76 cm z oprawą, 105×80 cm cena wywoławcza 4 000 estymacja 6 000-8 000
52. Olga Bukowska Czas, 2019 technika mieszana/płótno, 120×60 cm cena wywoławcza 1 800 estymacja 2 500-3 500
53. Bartłomiej Nadrzycki Vision by B.N, 2018 technika mieszana/płótno, 130×90 cm z oprawą, 133×93 cm cena wywoławcza 1 500 estymacja 2 500-3 000
54. Joanna Mrozowska Przestrzeń prywatna, 2015 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 500
55. Jan Lebenstein Apokalipsa 1985 litografia barwna 144/150/papier, 36,5x 58 cm z oprawą, 65×94 cm cena wywoławcza 1 800 estymacja 2 000-3 000 droit de suite
56. Tomasz Sętowski Don Kichota przygód ciąg dalszy, 2010 tusz,pióro, akwarela/papier, 365/18/2010, 28×40,3 cm z oprawą, 56,5×68,5 cm cena wywoławcza 2 200 estymacja 3 500- 4 500 droit de suite
57. Tomasz Sętowski Posłaniec, akwaforta/papier Fabriano, 36,5×22,5 cm z oprawą, 72,5×57,5 cm cena wywoławcza 2 200 estymacja 3 500- 4 500 droit de suite
58. Iwona Ostrowska Ptak, 2018 olej/plótno, 120×100 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 3 500-4 500
59. Milionerboy Dekompozycja 1, 2019 technika mieszana/płótno, 130×100 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 2 500-3 500
60. Sylwia Michalska Złote sny, 2019 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 2 500-4 500
61. Edward Dwurnik Na manewry (wiosna), 1968 litografia 4/6, 60×44 cm z oprawą, 86×66 cm cena wywoławcza 2 800 estymacja 3 500-4 500 droit de suite
62. Józef Wilkoń Paw, 2017 tusz,akwarela/papier, 59,5×49 cm z oprawą, 89×76,5 cm cena wywoławcza 7 000 estymacja 11 000-14 000
63. Roman Opałka bez tytułu, ołówek/papier, 22×29 cm cena wywoławcza 3 500 estymacja 4 000-5 000
64. Ewelina Straszewicz Why don’t you play with me, Angel? olej/płótno, 90×130 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 000
65. Aleksandra Modzelewska Kompozycja III, 2019 technika mieszana/płótno, 180×140 cm cena wywoławcza 4 000 estymacja 6 000-8 000
66. Elżbieta Murawska bez tytuły, 2014 olej/płótno, 130×97 cm z oprawą, 133,5×100,5 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 3 000-5 000
67. Roman Opałka bez tytułu, ołówek/papier, 30×19,7 cm cena wywoławcza 1 800 estymacja 2 500-3 500
68. Henryk Opałka Mare, mare litografia, 42,5×43,5 cm litografia, 5/15 cena wywoławcza 500 estymacja 800-1500
69. Henryk Opałka Odlot ducha, 1994 litografia, 51,5×52 cm litografia, 1/20 cena wywoławcza 500 estymacja 800-1 500
70. Marta Zawadzka Ayoo, 2015 technika mieszana/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 2 500 estymacja 3 500-5 000
71. Maja Borowicz Ostatnie iskry nadziei, Giclee, 100×142 cm cena wywoławcza 1 200 estymacja 1 800-2 500
72. Dawid Pataraia Z cyklu Pasażerka I, 2010 technika mieszana/karton, 51×49 cm z oprawą, 59,5×58,5 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 000 droit de suite
73. Olga Bukowska However, if, 2019 technika mieszana/płótno, 116×89 cm cena wywoławcza 1 800 estymacja 2 500-3 500
74. Dariusz Żejmo PEEKABOO, 2019 olej/płótno, 70×90 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 500
75. Dariusz Żejmo Nadmorskie inflantki, 2019 olej/płótno, 70×90 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1500-2500
76. Dawid Pataraia Z cyklu Pasażerka II, 2010 technika mieszana/karton, 49,5×46,5 cm z oprawą, 59×55,5 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 000 droit de suite
77. Franciszek Ledóchowski Apeiron 124, 2018 akryl/płótno, 120×140 cm cena wywoławcza 2 000 estymacja 4 000- 6 000 droit de suite
78. Denys Molerio Pena Consciousness of nothing, olej/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 5 000 estymacja 7 000- 10 000
79. Tomasz Dominik Bulla,2016 litografia barwna/papier, 84×67,5 cm z oprawą, 91×74,5 cm litografia 9/9 cena wywoławcza 1000 estymacja 1400-1800
80. Wilhelm Sasnal obiekt: zeszyt szkolny 16- kartkowy, 1999 ołówek/wydruk,papier, 21 x 15 cm cena wywoławcza 800 estymacja 1 300-1800
81. Gabriela Pawlicka Krocząca, 2019 ceramika wys.44 cm szer.24 cm dług. 17 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500-2 500
82. Gabriela Pawlicka Pingwin seria brąz, 2019 ceramika wys.29 cm szer.22,5 cm dług.14,5 cm cena wywoławcza 800 estymacja 1 200- 2 000
83. Oriraf R.Tarnawski Artifact-ori2, 2009 szkło/pozłacana terakota,kryształ,metal szer.20 cm głęb. 20 cm wys.60 cm cena wywoławcza 2 800 estymacja 3 500-5 500
84. Jacek Podlasiński Wspomnienie, 2019 ceramika syntetyczna/cokół kamienny wys.34 cm szer.25,5 cm głęb.18,7 cm cena wywoławcza 800 estymacja 1 200-1 800
85. Oriraf R. Tarnawski Elvie B, 2016 technika własna/ ceramika szer.11 cm głęb. 33 cm wys. 23 cm cena wywoławcza 1 000 estymacja 1 500 – 2500