W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
24 maja (piątek) o godzinie 19.00
odbędzie się V Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

https://onebid.pl/pl/aukcje/-/877

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Olga Bukowska Gdynia Forever, 2014 olej/płótno, 80×120 cm cena wywoławcza 1000
02. Marzena Machaj Echo, 2018 olej/płótno, 100×110 cm cena wywoławcza 1000
03. Paweł Grabowski bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 100×130 cm cena wywoławcza 1000
04. Viola Tycz Połączona 6, 2019 akryl/płyta HDF, 33×33 cm cena wywoławcza 1000
05. Marcin Niewęgłowski bez tytułu, 2018 olej/płyta, 77×77 cm cena wywoławcza 1000
06. Andrzej Domżalski Opowieść horyzontalna, 2019 olej/płótno, 140×100 cena wywoławcza 1500
07. Eda Yukov Follow the white rabbit, 2019 technika mieszana/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1000
08. Tomasz Kuran Ewa-zjeść czy nie zjeść…, 2018 akryl/płótno, 120×90 cm cena wywoławcza 1000
09. Dominik Morgaś bez tytułu, 2018 olej/płótno, 80×81 cm cena wywoławcza 800
10. Łukasz Jankiewicz Barwy odkryte, 2019 olej/płótno, 120×90 cm cena wywoławcza 1000
11. Katarzyna Środowska Potrójnie, 2019 olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1200
12. Sylwia Michalska Wyspy miłości, 2018 akryl/płótno, 100×80 cm cena wywoławcza 1000
13. Arkadiusz Świderski Kwadrat, 2019 technika mieszana/płótno, 70×70 cm cena wywoławcza 1000
14. Maja Gajewska Biel i Siena II, 2019 olej/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 1000
15. Sylwia Żółkiewska bez tytułu z serii Powierzchnie, 2017 akryl/płótno, 80×120 cm cena wywoławcza 1500
16. Izabela Olszyna It’s not what you think, 2019 technika własna/płótno, 50×40 cm cena wywoławcza 800
17. Piotr Wojtkiewicz Marsylia, 2017 akryl/płótno, 60×80 cm cena wywoławcza 1000
18. Karolina Zaborska Miasto konstruktywistyczne 1, 2014 Kolaż, 100×55 cm cena wywoławcza 600
19. Karolina Derda Skandynawskie klimaty, 2019 akryl/płótno, 60×90 cm cena wywoławcza 600
20. Beata Paziewska Old Town IV, 2019 akryl/płótno, 140×60 cm cena wywoławcza 1000
21. Dawid Schab Martwa natura z żółtymi kubkami, 2019 olej/płótno, 77×51 cm cena wywoławcza 1000
22. Tomasz Walentynowicz Substance Amorphe, 1999 olej/płótno, 70×60 cm cena wywoławcza 800
23. Jakub Godziszewski Gejsze II, 2015 olej i pozłota płatkowa / płótno, 70×80 cm cena wywoławcza 800
24. Jan Zieliński Smacznego, 2019 akryl/płótno, 100×150 cm cena wywoławcza 1200
25. Janusz Lewandowski Zamyślona, 2019 olej/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 2000
26. Agma Agma Szary, 2013 akryl/płótno, 120×60 cm cena wywoławcza 1500
27. Danuta Jastrzębowska Antarctis echoes, 2019 olej/płótno, 80×30 cm cena wywoławcza 400
28. Milioner Boy Zygota luksusowa, 2019 technika mieszana/płótno, 120×120 cm cena wywoławcza 1000
29. Berenika Korecka-Sowińska Baletnice z arbuzami, 2019 akryl/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 1500
30. Katarzyna Saniewska Follow me, 2018 olej/płótno, 100×120 cm cena wywoławcza 1000
31. Lidia Snitko-Pleszko Modelka, 2018 akryl/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
32. Emilia Jechna Ćwiczenia z gumą, 2019 akryl/płótno, 70×70 cm cena wywoławcza 800
33. Mikołaj Mrozowski Flora, 2018 Technika mieszana z pozłotą / płyta, średnica 68 cm cena wywoławcza 800
34. Joanna Sołtan Ogrody umysłu III, 2019 technika mieszana/płótno, 100×170 cm cena wywoławcza 1500
35. Katarzyna Czajka Jeden ze stu, 2016 olej/płótno, 130×160 cm cena wywoławcza 1500
36. Justyna Stoszek Noc, 2018 akryl/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 1000
37. Syta Mariusz Nature Interrupted, 2019 akryl/płótno, 50×70 cm cena wywoławcza 800
38. Khrystyna Hladka Wiosenne ptaki, 2019 akryl/płótno, 140×100 cm cena wywoławcza 1200
39. Anna Forycka-Putiatycka Bleu Marine, 2019 olej/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1400
40. Joanna Wróblewska Baobaby, 2018 olej/płótno, 60×50 cm cena wywoławcza 600
41. Yuliya Stratovich Zanzibar II Sailors, 2019 akryl/płótno, 2019 cena wywoławcza 800
42. Agata Załęcka Jackson, 2019 olej/płótno, 70×70 cm cena wywoławcza 900
43. Aleksandra Wrońska bez tytułu, 2018 olej/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 800
44. Magdalena Szilke Błękitny pejzaż, 2019 technika mieszana/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1500
45. Dominik Smolik La suite de Cascanueces, 2019 akryl/płótno, 130×120 cm cena wywoławcza 1000
46. Mariusz Zając Krajobraz, 2019 olej/płótno 160×160 cm cena wywoławcza 1300
47. Olena Smirnova Duality, 2016 akryl/płótno, 120×50 cm cena wywoławcza 1000
48. Aneta Olszewska-Kołodziejska Miasto, 2019 akryl/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 800
49. Aleksandra Modzelewska z cyklu Maski, 2018 akryl/płótno, 130×100 cm cena wywoławcza 1000
50. Przemko Stachowski Pejzaż wyabstrahowany, 2018 olej/płótno, 93×93 cm cena wywoławcza 1100
51. Piotr Romanowski Zakochani, 2018 monotypia z kolażem, 50×70 cm cena wywoławcza 500
52. Włodzimierz Krężlewicz WAWAdżok, 2019 akryl/płótno, 100×80 cm cena wywoławcza 1000
53. Katarzyna Panfil Kobieta, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 800
54. Daniel Białowąs Room 1275, 2018 akryl/płótno, 120×80 cm cena wywoławcza 1000
55. Sylwia Jóźwiak Lemon Women, 2019 akryl/płótno, 60×60 cm cena wywoławcza 700
56. Michał Kwarciak Ulotność, 2015 olej/płótno, 100×100 cena wywoławcza 1500
57. Patrycja Kruszyńska-Mikulska Color of water III, 2019 akryl/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1000
58. Małgorzata Rukszan Dziewczyna z niebieskim kotem, 2019 akryl/płótno, 80×90 cm cena wywoławcza 1000
59. Juliusz Lewandowski Gamblers, 2019 akryl/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 1000
60. Magda Karwowska bez tytułu 12, 2019 akryl/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 1000
61. Rafał Hadała Nostalgia, 2019 olej/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 800
62. Ewa Matyja Untitled 3405, 2018 technika mieszana/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 1000
63. Nina Zielińska-Krudysz Anioł Stróż II, 2019 technika mieszana/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 1000
64. Piotr Kachny Aikaterine, 2019 technika mieszana/płótno, 140×90 cm cena wywoławcza 1000
65. Marek Konatkowski ARV2, 2019 akryl/płótno, 130×100 cm cena wywoławcza 1000
66. Paweł Kleszczewski Emanacja V, 2019 akryl/płótno 81×100 cm cena wywoławcza 900
67. Sławomir Danielski Zmartwiona, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 800
68. Paweł Zakrzewski Zatkani tęczą, 2019 akryl/płótno, 150×100 cm cena wywoławcza 1000
69. Mieszko Miroński Władca marionetek, 2019 akryl/płótno, 100×70 cm cena wywoławcza 1000
70. Krzysztof Kargol Akt z poduszkami, 2019 olej/płyta, 24×30 cm cena wywoławcza 600
71. Kuba Janyst Golden Circle, 2019 technika mieszana/płótno, 100×100 cm cena wywoławcza 1000
72. Małgorzata Łodygowska Ramen, 2019 akryl/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 1000
73. Dominik Narowski Stara Warszawa, 2019 akryl/płótno, 90×90 cm cena wywoławcza 1200
74. Marta Czajka-Trzeciakowska Narodziny, 2019 akryl/płótno 120×180 cm cena wywoławcza 1000
75. Magdalena Rytel- Skorek Łódź podwodna, 2019 akryl/płótno, średnica 60 cm cena wywoławcza 1000
76. Diana Nowosad bez tytułu, 2018 akryl/płótno, 70×70 cm cena wywoławcza 800
77. Evgen Pijak Sarasvati, 2019 olej/płótno, 80×110 cm cena wywoławcza 1000
78. Magdalena Rytel-Skorek bez tytułu, 2018 akryl/płótno, 30×40 cm cena wywoławcza 500 droit de suite
79. Vibelmandi bez tytułu, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 1000
80. Joanna Głażewska Coral reef, 2014 technika mieszana/płótno, 50×50 cm cena wywoławcza 700
81. Maciej Wierzbicki Destrukcja 5, 2019 akryl/płyta, 70×80 cm cena wywoławcza 800
82. Katarzyna Pander-Liszka Ryby, 2018 technika mieszana, 100×70 cm cena wywoławcza 1000
83. Mariusz Zdybał Kruczek, 2019 akryl/płótno, 70×50 cm cena wywoławcza 1000
84. Katarzyna Sykuła Galaktyka, 2018 technika mieszana/płótno, średnica 80 cm cena wywoławcza 600
85. Ewa Budka You are enough, New York, 2018 technika mieszana /tektura, 40x49cm cena wywoławcza 1000 droit de suite
86. Dariusz Franciszek Różyc Haruka z cyklu Nie tak odległe…, 2019 akryl/płyta, 87×44 cena wywoławcza 1000
87. Monika Rybińska 2, 2017 akryl/płótno, 120×70 cm cena wywoławcza 1000
88. Nadiia Sitnikova Freddie Mercury, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm cena wywoławcza 1000
89. Marcin Krakers Przenikanie, 2018 akryl/płótno, 80×100 cm cena wywoławcza 1000
90. Mariusz Dydo Beta Bear, model Dots, 2017 wysokość 15 cm szerokość 10 cm długość 25 cm cena wywoławcza 500 droit de suite
91. Katarzyna Królikowska-Pataraia Świat to ja, 2018 ceramika, drewno wysokość 44 cm cena wywoławcza 500
92. Arek Szwed Czas, 2019 ceramika szkliwiona i malowana Wysokość 24 cm cena wywoławcza 700
93. Jacek Podlasiński Spotkanie, 2019 technika mieszana, ceramik drut modelowany, cokół marmurowy wysokość 23,5 cm cena wywoławcza 600
94. Olga Bukowska Mulholland Drive, 2019 technika mieszana/płótno, 140×100 cm cena wywoławcza 1500