W Mazowieckim Domu Aukcyjnym
3 kwietnia (środa) o godzinie 19.00
odbędzie się IV Aukcja Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

https://onebid.pl/pl/aukcje/-/817

lub

https://live.artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/iv-aukcja-sztuki

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego

01. Olga Bukowska Anielica Stróżyca, 2018 olej/płótno, 80×120 cm. Cena wywoławcza 1000
02. Michał Kwarciak Łapacz snów, 2018 olej/płótno, 100×70 cm. Cena wywoławcza 1000
03. Arkadiusz Świderski Friends, 2017 technika mieszana/płótno, 80×100 cm. Cena wywoławcza 1500
04. Sylwia Michalska Turkusowy Las, 2018 akryl/płótno, 80×120 cm. Cena wywoławcza 1000
05. Dominik Morgaś Pomarańczowe pasy, 2019 technika mieszana/płótno, 130×97 cm. Cena wywoławcza 1000
06. Michał Woźniak Skrzyżowanie – z cyklu Z wnętrza lasu, 2018 technika mieszana/płótno, 100×80 cm. Cena wywoławcza 1000
07. David Schab Sosny, 2018 olej/płótno, 61×51 cm. Cena wywoławcza 1000
08. Magdalena Szilke Pejzaż w zieleni, 2019 technika mieszana/płótno, 80×80 cm. Cena wywoławcza 1500
09. Maja Tomaszewska Nokturn Teatralny, 2019 olej/płyta, 70×50 cm. Cena wywoławcza: 1000 zł
10. Marzena Machaj Nieobecna, 2018 olej/płótno, 80×80 cm. Cena wywoławcza 1000
11. Krzysztof Kargol Akt z kluczem wiolinowym,2019 olej/płótno, 33×41 cm. Cena wywoławcza 700
12. Olga Bukowska Warrior or fifth element, 2018 olej/płótno, 70×100 cm. Cena wywoławcza 1000
13. Emilia Jechna bez tytułu, 2018 akryl/płótno, 85×85 cm. Cena wywoławcza 800
14. Kuba Janyst No signal 15, 2016 akryl/płótno, 80×120 cm. Cena wywoławcza 1000
15. Iwona Ostrowska Uskrzydlenie, 2019 akryl/płótno, 100×130 cm. Cena wywoławcza 1500
16. Eda Yukov What do you really want No.5, 2019 technika mieszana/płótno 3D, 100×120 cm. Cena wywoławcza 1000
17. Joanna Sarapata Po kąpieli, 2018 olej/płótno, 200×70 cm. Cena wywoławcza 3000 droit de suite
18. Beata Walczak Jutro będzie wiosna, 2019 technika mieszana/płótno, 81×65 cm. Cena wywoławcza 1000
19. Andrzej Fronczak W oparach tajemnicy, 2018 akryl/płótno, 90×60 cm. Cena wywoławcza 800
20. Bartłomiej Baranowski Ryby II, 2019 akryl/płótno, 60×80 cm. Cena wywoławcza 800
21. Marcin Niewęgłowski bez tytułu, 2018 olej/płyta, 75×85 cm. Cena wywoławcza 1000
22. Katarzyna Środowska Zmienność świata druga, 2018 akryl/płótno, 100×100 cm. Cena wywoławcza 1000
23. Ewa Matyja Untitled No 3701, 2019 technika mieszana/płótno, 130×100 cm. Cena wywoławcza 1000
24. Mariola Świgulska Szafirowy Podmuch, 2018 akryl/płótno, 100×120 cm. Cena wywoławcza 800
25. Mariusz Syta Lost in the city, 2017 technika mieszana/płótno, 50×70 cm. Cena wywoławcza 800
26. Mieszko Miroński Pan Stanisław z Warszawy, 2019 akryl/płótno, 80×90 cm. Cena wywoławcza 700
27. Małgorzata Rukszan Peace?, 2019 technika mieszana/płótno, 70×100 cm. Cena wywoławcza 1000
28. Beata Murawska 8 marca, 2018 olej/płótno, 81×100 cm. Cena wywoławcza 1500
29. Maja Aleksandra Gackowska Knick knacks on the table III, 2019 akryl/plótno, 60×80 cm. Cena wywoławcza 600
30. Katarzyna Czajka Mak Czerwony, 2015 olej/płótno 160×120 cm. Cena wywoławcza 1200
31. Maja Gajewska Turkus i biel, 2019 olej/płótno, 120×100 cm. Cena wywoławcza 1000
32. Dominik Smolik La Fauna de la Tarde III, 2019 akryl/płótno, 120×140 cm. Сena wywoławcza 1000
33. Artur Endler Mgła-widok z okna, 2018 olej/płótno, 100×150 cm. cena wywoławcza 1200
34. Marta Czajka-Trzeciakowska Marzenie, 2019 akryl/płótno, 54×73 cm. Cena wywoławcza: 700 zł
35. Katarzyna Saniewska Narodziny, 2019 olej/płótno, 70×50 cm. Cena wywoławcza 800
36. Alina Picazio Ogród, 2017 technika mieszana/płótno 90×120 cm. Cena wywoławcza 1000
37. Filip Moszant GT, 2018 technika mieszana/płótno, 110×100 cm. Cena wywoławcza 1000
38. Nina Zielińska-Krudysz Abstrakt zmyślony, 2018 olej/płótno, 80×80 cm. Cena wywoławcza 800
39. Dominik Narowski Kanapka, 2016 akryl/płótno, 130×100 cm. Cena wywoławcza 1500
40. Paweł Zakrzewski Eko Wir, 2018 technika mieszana/płótno 100×100 cm. Cena wywoławcza 1000
41. Diana Nowosad Klara, 2018 akryl/płótno, 120×100 cm cena wywoławcza 1000
42. Ewa Najdenow Supernova, 2018 akryl/płótno, 100×100 cm. Cena wywoławcza 1000
43. Maciej Kempiński Akt, 2018 akryl/płótno, 38×55 cm. Cena wywoławcza 700
44. Magda Rytel Zobacz Janusz, wszystkie uciekły, 2019 technika mieszana/płótno, średnica 60 cm. Cena wywoławcza 1000
45. Aleksandra Modzelewska Siostry, 2019 technika mieszana/płótno, 90×100 cm. Cena wywoławcza 1000
46. Iwona Wierkowska-Rogowska Tajemnice kobiety, 2016 technika mieszana/płótno, 60×40 cm. Cena wywoławcza 800
47. Janina Jasińska 2 samochody, 2019 olej/płótno, 100×70 cm. Cena wywoławcza 1000
48. Jakub Godziszewski Szepty, 2017 technika mieszana/ płótno, 70×100 cm. Cena wywoławcza 1000
49. Magdalena Karwowska bez tytułu, 2018 technika mieszana/płótno 120×100 cm. Cena wywoławcza 1000
50. Jerzy Baranowski bez tytułu, 2018 olej/płótno, 100×100 cm. Cena wywoławcza 1000
51. Sławomir Danielski Iluzja XLIV, 2019 akryl/płótno, 70×100 cm. Cena wywoławcza 800
52. Sylwia Jóźwiak Women in the yellow, 2019 akryl/płótno, 60×80 cm. Cena wywoławcza 800
53. Maja Wolf Selfie: Parestezje młodości, 2018 olej/płótno, 100×70 cm. Cena wywoławcza 1000
54. Milioner Boy Dziwne zwierzę, 2019 technika mieszana/płótno, 90×95 cm. Cena wywoławcza 1000
55. Lidia Snitko-Pleszko Szary Akt, 2017 akryl/olej/płótno, 100x100cm cm. Cena wywoławcza 1000
56. Katarzyna Sykuła Głębia, 2018 technika mieszana/płótno, 50×74 cm. Cena wywoławcza 600
57. Sandra Witkowska bez tytułu, 2012 akryl/płótno, 80×80 cm. Cena wywoławcza 800
58. Anna Woźniakowska Zaułek wodny, 2019 akryl/płótno, 90×65 cm. Cena wywoławcza 800
59. Jurii Sherstobitov Luxembourg, 2017 olej/płótno, 60×70 cm. Cena wywoławcza 700
60. Wojciech Rotkiewicz Wnętrze, 2016 olej/płótno, 100×150 cm. Cena wywoławcza 1200
61. Jacek Maślankiewicz TajPol z cyklu Leksinio, 2014 olej/płótno, 79×161 cm. Cena wywoławcza 1500 droit de suite
62. Władimir Baranow Meikain Gold, 1978 olej/płótno, 78×88 cm. Cena wywoławcza 3500
63. Siergiej Maliszewski Rekwizyty dziecięcych marzeń, 1994 olej/płótno, 88×79 cm. Cena wywoławcza 3500
64. Katarzyna Czajka Co ja tutaj robię, 2018 olej/płótno, 50×70 cm. Cena wywoławcza: 800 zł
65. Ewa Tyburcy Zielonooka, 2018 olej/płótno, 55×46 cm. Cena wywoławcza 1000
66. Dominik Krzysztofik bez tytułu, 2018 technika mieszana, 100×100 cm. Cena wywoławcza 1000
67. Dariusz Franciszek Różyc TSURI z cyklu Nie tak odległe…, 2019 akryl/płyta, 70×50 cm. Cena wywoławcza 1000
68. Mariusz Zdybał Asteria, 2019 olej/płótno, 70×50 cm. Cena wywoławcza 1000
69. Patrycja Kruszyńska-Mikulska Water Gate II, 2018 akryl/płótno, 80×80 cm. Cena wywoławcza 900
70. Nadiia Sitnikova EKO Świat, 2018 akryl/płótno, 50×70 cm; 40×50 cm; 5×5 cm; 5×5 cm; 5×5 cm / Tryptyk Cena wywoławcza 1000
71. Beata Paziewska The city 2057(miasto podwodne), 2019 akryl/płótno, 120×80 cm. Cena wywoławcza 1000
72. Hanna Gąsiorowska Lotka, 2018 akryl/płótno 120×90 cm. Cena wywoławcza 1000
73. Tomasz Kuran Pejzaż ascetyczny, 2018 akryl/płótno 80×80 cm. Cena wywoławcza 1000
74. Maciej Wierzbicki Miasto 52, 2019 akryl/płótno, 100×70 cm. Cena wywoławcza 1000
75. Danuta Jastrzębowska The Truth Will Always Be, Pat Matheny – Impresja, 2019 olej/płótno, 100×80 cm. Cena wywoławcza 700
76. Fin Clements (Fiona) Jimmy the Jack Russell, 2011 technika mieszana/płótno, 15×15 cm. Cena wywoławcza 350
77. Fin Clements (Fiona) Dodi&Dalmatian Reading, 2013 technika mieszana/płótno, 15×15 cm. Cena wywoławcza 350
78. Dariusz Ostrowski bez tytułu, 2018 technika mieszana/płótno, 70×100 cm. Cena wywoławcza 1000
79. Andrzej Domżalski Na czerwonym dywanie, 2019 olej/płótno, 150×100 cm. Cena wywoławcza 1200
80. Agma Manua, 2012 akryl/płótno, 146×89 cm. Cena wywoławcza 1000
81. Jan Zieliński Mile-High Club, 2019 akryl/płótno, 120×120 cm. Cena wywoławcza 1200
82. Jacek Gowik Pejzaż, 2017 olej/płótno, 60×60 cm. Cena wywoławcza 1000 droit de suite
83. Agata Załęcka Kind of blue, 2019 olej/płótno, 60×60 cm. Cena wywoławcza 800
84. Aleksandra Modzelewska bez tytułu, 2018 olej/płótno, 60×60 cm. Cena wywoławcza 800 droit de suite
85. Marta Zawadzka A 105 Colour Family, 2016 technika mieszana/płótno, 100×120 cm. Cena wywoławcza 1000 droit de suite
86. Anna Jarzymowska bez tytułu, 2018 olej/płótno, 120×120 cm. Cena wywoławcza 1000
87. Jan Zwolicki Badawczo, 2018 technika mieszana/płótno, 130×100 cm. Cena wywoławcza 1000
88. Janusz Lewandowski Opowieść o tęczy, 2019 olej/płyta, 66×56 cm. Cena wywoławcza 1500
89. David Pataraia Tulipany, 2019 akryl/płótno, 81×100 cm. Cena wywoławcza 1500
90. Mikołaj Mrozowski Żurawie, 2018 tempera na złocie/ płyta, 70×80 cm. Cena wywoławcza 800
91. Włodzimierz Krężlewicz Merc N’ Roses, 2019 akryl/płótno, 120×90 cm. Cena wywoławcza 1000
92. Khrystyna Hladka Flamingi, 2017 akryl/płótno, 130×60 cm. Cena wywoławcza 1000
93. Katarzyna Pander-Liszka Rowerzyści, 2018 technika mieszana/płótno, 100×70 cm. Cena wywoławcza 800
94. Marlena Majchrzak bez tytułu, 2018 technika mieszana/płótno, 30×30 cm; 30×30 cm / Dyptyk. Cena wywoławcza 800
95. Marcin Strokosz Organic, 2019 akryl/płótno, 100×100 cm. Cena wywoławcza 700
96. Joanna Sołtan Ogrody umysłu 2, 2019 technika mieszana/płótno, 170×100 cm. Сena wywoławcza 1500
97. Magdalena Shummer Nasturcje, 2004 olej/płyta, 45×55 cm. Cena wywoławcza: 1000 zł
98. Wocial-Tuszyńska Art Collective WHERE FAKE WAS BORN – Mini Venus, 2019 edycja limitowana egz. 13/40 poliester, akryl, metal, wys: 38 cm. Cena wywoławcza 1000
99. Arek Szwed 6xVikings, 2019 ceramika szkliwiona i malowana, praca sygnowana wysokość 30 cm. Cena wywoławcza: 700
I00. Mariusz Dydo Gamma Bear, model Matisse, 2017 ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie i złocona, 19x11x15,5 cm sygnowany i numerowany na podstawie 28/2018, logo autora. Cena wywoławcza 500 droit de suite
l01. Jakub Niewdana Ankole-Watussi z serii Sarafi, 2019 ceramika nieszkliwiona, pokryta tlenkami 36x29x22 cm, seria nielimitowana, numerowana, sygnowana od spodu 27/2019. Cena wywoławcza 800 droit de suite
l02. Jacek Podlasiński Instalacja Orkiestra, 2019 ceramika, drut modelowany, cokół marmurowy 29,5x25x5,23 cm. Cena wywoławcza 800