W Mazowieckim Domu Aukcyjnym 05 grudnia (środa) o godzinie 19.00 odbędzie się Przedświąteczna Aukcja  Sztuki.

Artyści biorący udział w Aukcji:Joanna SARAPATA, Dariusz MILIŃSKI, Ewa MATYJA , Daria Alicja OSTROWSKA, Waldemar Jerzy MARSZAŁEK, Elżbieta LUBOMIRSKA , Marzena MACHAJ, Ewa TYBURCY , Franciszek LEDÓCHOWSKI , Beata PAZIEWSKA, Artur CIEŚLAR, Paulina GÓRA, MILIONERBOY, Marcin STROKOSZ , Maja TOMASZEWSKA , Paweł MYSZKA, Helena STIASNY, Dilan ABDULLA , Robert GEBETHNER, Arkadiusz GLEGOŁA, Alicja STOCKA, Katarzyna SOŁTYS, Michał TORZECKI , Emilia GDAK, Lia KIMURA, Paweł ZAKRZEWSKI , Ilona BŁAUT, Katarzyna ŚRODOWSKA , Jacek GOWIK , Danuta NIKLEWICZ , Dominik KRZYSZTOFIK, Przemko STACHOWSKI, Filip MOSZANT, Jan ZIELIŃSKI, Mateusz RYBKA, Włodzimierz KRĘŻLEWICZ, Jan ZWOLICKI, Magdalena SZILKE, Michał KWARCIAK, Paweł KRÓL, Juliusz LEWANDOWSKI, Janusz LEWANDOWSKI, Mirosław RUSINEK,Aleksandra MODZELEWSKA, Edyta DUDUŚ, Joanna SOŁTAN, Magdalena KAZIMIERSKA, Zuzanna SKRĘTEK, Majid JAMMOUL, Chaiya CHILL CHILL, Mirosław MIROŃSKI, Magdalena RYTEL-SKOREK, Victor VASARELY,Salvador DALI, Claude WEISBUCH , Paweł WOCIAL , Stefan GIEROWSKI, Jan LEBENSTEIN, Emilia JECHNA, Mariusz ZAJĄC, Michał ŁAPCZYŃSKI, Katarzyna GAJEWSKA , Marcin GREGORCZUK, Bogusław LUSTYK , Dawid DOBSON, Anna FORYCKA-PUTIATYCKA, Olga BUKOWSKA,Piotr WRÓBEL, Gossia ZIELASKOWSKA , Andrzej FOGTT, Edward DWURNIK, Dominik JASIŃSKI

Obrazy na naszej Przedświątecznej  Aukcji Sztuki można licytować online lub telefonicznie:

https://live.artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/przedswiateczna-aukcja-sztuki

https://onebid.pl/pl/aukcje/-/668

Po Przedświątecznej Aukcji Sztuki odbędzie się Aukcja Charytatywna na rzecz pomocy dzieciom dotkniętych wojną w Jemenie współorganizowaną wraz z Polską Akcją Humanitarną.

Zapraszamy!

Suma sprzedaży 155 692 zł
Sprzedane pozycje 43/82
01.Joanna SARAPATA  Kobiety z New York, 2018 olej, akryl, collage, szlagmetal, 200×70 cm
02.Dariusz Miliński, „Ballada o narodzinach”, olej na płótnie, 80×70 cm, 2018r.
03.Ewa Matyja, „Untitled”, No 3414, 80×100 cm , akryl, tłusz, węgiel i pastele na płótnie, 2018 r.
04. Daria Alicja Ostrowska, ” Zioła na zranione serce”, akryl na płótnie, 100x 70 cm, 2018r.
05.Waldemar Jerzy Marszałek,” Wiśniowy sad (zimą), olej na płótnie, 73x 90, 1999 r.
06.Elżbieta Lubomirska, „między słowami”, olej na płótnie, 130×80, 2018 r.
07.Marzena Machaj. „bluszcz”, olej na płótnie, 60×120 cm, 2018 r.
08.Ewa Tyburcy, z cyklu Panny Ćmy lll, 50x40cm, olej na płótnie, 2015 r.
09.Franciszek Ledóchowski „apeiron 153 ” 100 x 150 cm, akryl na płótnie, 2018 r.
10.Beata Paziewska, „Old Town” , akryl na płótnie, 60×80 cm, 2018 r.
11.Artur Cieślar, ”Syjam w pełni „,100x100cm , olej na płótnie, 2018 r.
12.Paulina Góra , „2907” – olej na płótnie, 40x50cm, 2018 r.
13.Maciej Zych aka Milioner boy, „Ić stąd”, technika mieszana,90×114, 2018r.
14.Marcin Strokosz , „bez tytułu”, olej płyta MDF 100X70, 2018r., z przodu monogram MS z tyłu sygnowany Marcin Strokosz
15.Maja Tomaszewska, Mujer andaluza I (serie oriental)”, olej na płótnie, 73x60cm, 2017 r.
16.Paweł Myszka ” Scattered Brain” akryl na płótnie, 100×100, 2015 r.
17.Helena Stiasny „Uciekający królik” 100x 90 cm, olej na płótnie.
18.Dilan Abdulla, ” Opowieści/Stories”, olej na płótnie, 100×150 cm , 2018 r.
19. Robert Gebethner, „Na podwórku”, 110×90 cm, olej na płótnie, 2018r.
20.Arkadiusz Glegoła. „bez tytułu”, olej na płótnie, 120×80, 2017 r.
21.Alicja Stocka-„Optymizm „,90×110 cm, akryl na płótnie, 2016 r.
22.Katarzyna Sołtys, „bez tytułu”, akryl na płótnie , 90×110 cm, 2018 r.
23.Michał Torzecki, „Adam”. olej/flamaster na płótnie, 100×120 cm , 2010r.
24.Emila Gdak, „bez tytułu”, technika mieszana, 2018 r.
25. Lia Kimura, „Beginning of the end”, 81x100cm , olej na płótnie, 2018r.
26. Paweł Zakrzewski, „Maszynka do robienia wszystkiego”, technika mieszana, 120×80 cm, 2017 r.
27. Ilona Błaut „zmierzch/dusk tempera jajowa na płótnie, 70 cm, 2018 r.
28. Katarzyna Środowska, „Piłka jest jedna”, 100×100, olej na płótnie, 2018 r.
29.Jacek Gowik, Pejzaż 2017/54, olej na płótnie, 89×116 cm, 2017 r.
30.Dominik Krzysztofik, „7:30”, akryl/olej na płótnie, 40×50, 2017r.
31. Danuta Niklewicz „Impresja wieczorna- Manhattan”, olejny 70x100cm, 2018r.
32. Przemko Stachowski,z cyklu PEJZAŻ WYABSTRAHOWANY II, olej na płótnie , 70x 70cm, 2017 r.
33.Filip Moszant , „oddh I”, technika mieszana. 160×200 cm, 2018 r.
34. Jan Zieliński ” bez tytułu” akryl na płótnie, 120×120, 2018 r.
35. Mateusz Rybka, „Trzy perspektywy”,78 x 49 cm, akryl, olej na płótnie,~1979-2018 r.
36.Włodzimierz Krążlewicz, ” Fiat i Rotunda „, akryl na płótnie, 100x80cm, 2017r
37. Jan Zwolicki, „Cisza”, technika mieszana, 140×90 cm
38. Magdalena Szilke, „Szmaragdowy pejzaż”, 80x90cm. olej na płótnie, sygnowany na odwrociu, 2018 r.
39. Michał Kwarciak-Tyłem do przodu – 60 x 70cm ,olej na płótnie, 2016 r.
40. Paweł Król -Akryl na płótnie z serii ,,jazz,jazz,jazz” / 140x80cm sygnowany ( przód ) certyfikat / oprawa listwy sosnowe
41. Juliusz Lewandowski 65x92cm akryl na płótnie 2018 sygnowany z tyłu: Juliusz Lewandowski, 2018r.
42.Janusz Lewandowski ” Wielka samotność pewnej świnki, olej na płycie, 48,5×56,5, 2018 r.
43.Mirosław Rusinek, „Półsen”, olej na płótnie 70×70 cm.
44. Aleksandra Modzelewska „Kasia”, akryl na płótnie, 25×32, 2018 r.
45. Edyta Duduś, „spadając”, akryl na płótnie , 160×140, 2013 r. Obraz wystawiony z kolekcji Galerii Fibak.
46. Joanna Sołtan Ogród papirusów- olej na płótnie 90×120 cm, 2018 r.
47. Magdalena Kazimierska, „Irysy w słoju na bieli”, olej na płótnie , 50×100 cm, syg. z tyłu, 2016 r.
48. Zuzanna Skrętek, „widzisz? „,akryl na płótnie, 90×100 cm, 2016 r.
49. Majid Jammoul-„Odlot”, brąz lany na wosk tracony +granit-28x41x16cm-1994r
50. Chaiya Chill Chill, „bez tytułu”, olej na płótnie,93×120 cm, 2018 r.
51. Mieszko Miroński, „bez tytułu” , akryl na płótnie , 70x100cm, 2017r.
52. Magdalena Rytel-Akryl i szlagmetal na płótnie, 100×130,z cyklu Miasteczko,2018 r.
53. Victor Vasarely ,oryginał ,Serigrafia, sygnowana olowek, numerowana 192/250 Kompozycja geometryczna, format 74/67
54.Victor Vasarely,oryginał, Serigrafia, sygnowana olowek, numerowana 191/250 Kompozycja w niebieskim i zielonym Format: 81/76cm.
55.Salvador Dali, oryginał, „Peysage avec Skuelette“ kolorowana ręcznie akwaforta, sygnowana i numerowana 159/300
56.Salvador Dali, oryginał, Litografia, sygnowana olowek i numerowanaIV/L Z „Pantagruel“ format 76/54
57.Salvador Dali, oryginał, Litografia Sygnowana ołówkiem, numerowana IV/L. Z „ Pantagruel“ format 76/54
58. Salvador Dali,oryginał, Litografia Sygnowana olowkiem i numetrowana IV/L Z „Les Songes Drôlatiques de Pantagruel” Format 76/56
59. Marc Chagall, oryginał, Agfatinta, sygnowana na blasze oraz ołówkiem. „Les grenouilles qui demandent un roi”, Ur La Fontaines fabler. C:a 23,5 x 29 cm
60.Marc Chagall,oryginał, Akvaforta, sygnowana na blasze oraz ołówkiem. „Les grenouilles qui demandent un roi”, Ur La Fontaines fabler. C:a 23,5 x 29 cm.
61. Claude Weisbuch, oryginał, litigrafia, sygnowana i numerowana 101/235
62.Claude Weisbuch, oryginał, litigrafie, sygnowana i numerowana 101/235
63.Claude Weisbuch, oryginał, Litigrafia, „Hommage A Leonardo de Vinci“
64. Paweł Wocial “Eye of Censoring Missing” 2014 Rysunek, tusz, pastel, akryl, papier wymiary: 29.49 x 42.01 cm
65. Stefan Gierowski, „bez tytułu”, 29,7x 21cm, ołówek na papierze.
66. Jan Lebenstein, „bez tytułu”, tusz , ołówek na papierze, 41×59 cm
67. Emilia Jechna „Spotkanie”, 90x60cm, akryl z piaskiem na płótnie, sygnowany
68.Mariusz Zając , „Cień” , olej na płótnie, 100×100, 2017 r.
69. Michał Łapczyński. „co mi dała woda”, olej na płótnie, 140×90, 2017r.
70. Katarzyna Gajewska, In the single display window “, akryl na płótnie , 140×140 cm, 2017 r.
71.Marcin Gregorczuk / Blubird ,”Follow” ,Akryl na płotnie,120x120cm , 2018 r.
72. Bogusław Lustyk, „bez tytułu”, akryl na płótnie,100×120, 2018r.
73.Dawid Dobson, „Bez tytułu”, technika własna,130×90 cm, 2018 r.
74. Juliusz Lewandowski, „Szkieletors”, akryl na płótnie, 110×80, 2018 r.
75.Aleksandra Madzolewska ,” Ruda” akryl na płótnie, 2018r.
76.Anna Forycka-Putiatycka, „Morskie rojsty”, olej na płótnie, 100×81 cm, 2013 r.
77.Olga Bukowska, ,, Tym razem Annuszka zabrała ze sobą na spacer tylko najbliższych przyjaciół..”, 2018r. olej na płótnie,
78.Piotr Wróbel, „Berlin”, 80×80, akryl na płótnie 2018 r.
79.Gossia Zielaskowska , WELCOME MAP , 100x100cm, olej na płótnie, 2015r. Obraz wystawiony z kolekcji Galerii Fibak.
80. Andrzej S.Fogtt ,”Cerkiew w Tyniewiczach , 50,5x 61,5 cm, olej na płótnie, 2003 r.
81. Edward Dwurnik „Kraków. ul. Zwirzyniecka.”,akwarela 45,5x 55 cm, 1997r.
82.Dominik Jasiński , ” Violet”, 90×50, olej na płótne, 2018 r.