W Mazowieckim Domu Aukcyjnym 15 lutego (piątek) o godzinie 19.00 odbędzie się III Aukcja Młodej Sztuki.

Obrazy można licytować on-line:

https://onebid.pl/pl/aukcje/-/757

lub

https://live.artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/iii-aukcja-mlodej-sztuki-54f2c4b1-7558-4143-9a5c-ce28b57ed10e

15% rabatu na oprawę obrazów
dla Klientów Mazowieckiego
Domu Aukcyjnego.

01.Olga Bukowska, Żar-ptica albo Rajski ptak, 2018 r. olej/płótno, 116 x 89 cm
02.Olga Bukowska, Nude, Part I, 2018/2019 r. olej/płótno, 120 x 60 cm
03. Olga Bukowska, Nude, Part II, 2018/2019 r. olej/płótno, 120 x 60 cm
04.Maja Wolf, Podwójny skok!, 2018 r. olej/płótno, 80 x 80 cm
05. Sylwia Szewczyk, syg. S.Jóźwiak’18, Paw Królewski, 2018 r. akryl/płótno, 120 x 80 cm
06. Mariusz Brzyzek, Ja Sowa You Whooo?, 2018 r. akryl/płótno, 80 x 90 cm
07. Mariusz Brzyzek, Arahja, 2018r. technika mieszana/płótno, 70 x 100 cm
08. David Schab, Martwa natura z dwoma dzbankami, 2018 r. olej/płótno, 61 x 92 cm
09. Helena Stiasny, Pejzaż romantyczny, 2016 r. olej/płótno 103 x 93 cm
10. Andrzej Kotkowski, Wieczór w Krynicy Zdrój, 2018 r. olej/płótno 90 x 65 cm
11. Ewelina Czarniecka, Parrot, 2017 r. akryl/płótno, 90 x 90 cm
12. Bartłomiej Baranowski, Ryby, 2018 r. akryl/płótno, 50 x 70 cm
13. Hanna Gąsiorowska, Powidoki, 2018 r. akryl/płótno 120 x 90 cm
14. Karolina Sulich, Bąbelki, 2013 r. olej/płótno, 100 x 100 cm
15. Przemko Stachowski, Fosforos, 2016 r. tempera olejna/deska, 50 x 50 cm
16. Tomasz Kuran, Sen, 2015 r. akryl/płótno, 80 x 100 cm
17. Jan Zwolicki, Czarny Trapez, 2018 r. technika mieszana/płótno, 130 x 110 cm
18. Janusz Lewandowski, Lotniarz, potomek Ikara, 2019 r. olej/płyta, 58 x 88 cm
19. Maciej Kempiński, Idź dalej, 2016 r. akryl/płótno 100 x 73 cm
20. Grażyna Ochowiak, Happines, 2018 r. technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
21. Jakub Godziszewski, Scena orientalna, 2018 r. technika mieszana/płótno, 60 x 70 cm
22. Paweł Myszka, Plastic Sun, 2017 r. akryl/płótno, 70 x 70 cm
23. Wojciech Rotkiewicz, Niebieska ściana, 2011 r. olej/płótno, 100 x 150 cm
24. Magdalena Rytel – Skorek, Karnawał, 2018 r. akryl/płótno, 60 x 60 cm
25. Maciej Tomasz Wierzbicki, Miasto 49, 2019 r. akryl/płótno 81 x 65 cm
26. Diana Nowosad, Rodos, 2018 r. akryl/płótno 100 x 120 cm
27. Urszula Kałmykow, Świt nad jeziorem, 2018 r. olej/płótno, 110 x 60 cm
28. Marzena Machaj, Czerwone Winogrona, 2018 r. olej/płótno, 90 x 140 cm
29. Katarzyna Środowska, Zimową Porą, 2018 r. olej/płótno 100 x 120 cm
30. Ewa Matyja, Untitled No 3506, 2018 r. technika mieszana/płótno, 120 x 100 cm
31. Michał Kwarciak, Jantar, 2018 r. olej/płótno, 60 x 50 cm
32. Marcin Niewęgłowski, Bez tytułu, 2015 r. olej/płyta, 80 x 70 cm
33. Aleksandra Modzelewska, Rodzina Rogaczy i Guziec, 2019 r. technika mieszana/płyta, 90 x 120 cm
34. Magdalena Szilke, Fioletowy Pejzaż, 2018 r. technika mieszana/płyta, 50 x 50 cm
35. Khrystyna Hladka, Kwiat egzotyczny, 2018 r. akryl/płótno, 140 x 70 cm
36. Olga Szewczuk, Bez tyułu, 2018 r. olej/płótno, 60 x 40 cm
37. Danuta Niklewicz, Manhattan-Impresja wieczorna, 2018 r. olej/płótno, 70 x 100 cm
38. Agnieszka Pakuła, Klatki 13, 2016 r. akryl/płótno, 100 x 130 cm
39. Joanna Ziółkowska, Dotyk wolności z cyklu Kryształy, 2018 r. akryl/płótno, 100 x 120 cm
40. Izabela Olszyna Islandia, 2016 r. akryl/płótno, 130 x 90 cm
41. Paweł Zakrzewski, Psychodelic Muschrooms, 2017 r. technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
42. Andrzej Fronczak, Metropolis 102, 2018 r. akryl/płótno, 80 x 60 cm
43. Anna Woźniakowska, Lizbona, 2019 r. akryl/płótno, 80 x 50 cm
44 Marta Zawadzka, Frida, 2019 r. technika mieszana/płótno, 120 x 150 cm
45. Mieszko Miroński, Miłość w czasach zarazy, 2019 r. akryl/płótno 70 x 93 cm
46. Agata Mikulska, Nigdy Więcej II, 2019 r. akryl/płótno, 120 x 100 cm
47. Dominik Krzysztofik, Mc Donald/Lokowanie produktu, 2017 r. technika mieszana/płótno, 50 x 70; 50 x 70 cm DYPTYK
48. Joanna Buszko Strusica, 2013 r. akryl/płótno, 80 x 80 cm
49. Małgorzata Jastrzębska, Obraz nr 617; Obraz nr 620, 2018 olej/płótno 40 x 40 cm ; 40 x 30 cm DYPTYK
50. Nadia Sitnikova, Tajemniczy Wszechświat, 2018, akryl/płótno, 80 x 60, 50 x 60, 18 x 24 TRYPTYK
51. Beata Paziewska, Old Town II, 2019 r. akryl/płótno, 70 x 90 cm
52. Beata Paziewska, Old Town III, 2019 r. akryl/płótno, 80 x 100 cm
53. Samvel Paremuzyan, W głowie się nie mieści, 2018 r. olej/płótno, 100 x 62 cm
54. Magdalena Karwowska, Bez tytułu, 2018 r. technika mieszana/płótno, 120 x 100 cm
55. Katarzyna Sołtys, Bez tytułu, 2018 r. olej/płótno, 80×120 cm
56. Anna Forycka-Putiatycka, Jądro ciemności, 2011 r. olej/płótno, 100×120 cm
57. Elżbieta Lubomirska, Jeszcze jeden dzień, 2018 r. olej/płótno, 240 x 120 cm TRYPTYK
58. Elżbieta Lubomirska Blisko coraz bliżej, 2018 r. olej/płótno, 90 x 120 cm
59. Paulina Kopestyńska, Alegorie prawa (Fragonard-Rokoko) kopia, 2008 olej/płótno,100 x 150
60. Maja Aleksandra- Gackowska, Konstancin, 2017/2018 r. akryl/płótno, 100 x 70 cm
61. Nina Zielińska-Krudysz, Szary Błękit Nieba, 2018 r. olej/płótno, 80 x 80 cm
62. Sabina Maria Grzyb, Romeo i Julie, 2018 r. technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
63. Maryla Beniger, Niepodległość I, 2018 r. olej/płótno, 70 x 90 cm
64. Katarzyna Czajka, Pociąg do życia, 2019 r. olej/płótno 80 x140 cm
65. Beata Walczak Obiecuj, że mnie widzisz, 2019 r. technika mieszana/płótno, 70 x 70 cm
66. Dariusz Franciszek Różyc, Abitus cykl Nie tak odległe, 2019 r. akryl/płyta pcv, 34,5 x 100 cm
67. Alina Picazio, Środek czasu, 2017 r. technika mieszana/płótno, 60 x 60 cm
68. Darek Ostrowski, Bez tytułu, 2018 r. technika mieszana/płótno, 70 x 100 cm
69. Marcin Strokosz, Bez tytułu, 2018 r. olej/płyta, 85 x 95 cm
70.Filip Moszant, ODDH S2, 2018 r. szelak/płótno,110 x 80 cm
71. Jerzy Baranowski, Bez tytułu, 2018 r. akryl/płótno, 100 x 100 cm
72. Mariusz Zdybał, Narodziny Gwiazdy, 2019 r. olej/płótno, 70 x 50 cm
73. Piotr Woroniec Junior, Pasja, 2019 r. technika mieszana/płótno, 80 x 105 cm
74. Dominik Smolik, La Fauna De La Tarde II, 2019 r. akryl/płótno, 120 x 140 cm
75. Magdalena Zalewska, Przystań V, 2018 r. akryl/płótno, 70 x 70 cm
76. Marlena Majchrzak, Bez tytułu, 2018 r. technika mieszana/płótno, 70 x 90 cm
77. Mariola Świgulska, z cyklu Zauroczona Dmuchawami – Złota Polana, 2018 r. technika mieszana/płótno, 120 x 80 cm
78. Michał Torzecki, Lama, 2018 r. olej/płótno 70 x 70 cm
79. Milioner Boy, Rano, 2018 r. technika mieszana/płótno, 140 x 100 cm
80. Mirosław Rusinek, Sonya w Odessie II, 2012 r. olej/płótno, 40 x 60 cm
81 .Emilia Jechna, Bez tytułu, 2018 r. akryl/płótno, 70 x 80 cm
82. David Dobson, Grey Bubbles, 2018 r. technika własna 70 x 100
83. Marco Biffi, Brak tytułu, 2017 r. technika mieszana/płótno, 140 x 100