78. Denys Molerio Pena Consciousness of nothing, olej/płótno, 80×80 cm cena wywoławcza 5 000 estymacja 7 000- 10 000

Denys Molerio Pena
Consciousness of nothing,
olej/płótno, 80×80 cm
cena wywoławcza 5 000
estymacja 7 000- 10 000