76. Rafał Hadała Martwa natura z gitarą i czaszką, 2014 olej/płótno, 80×60 cm cena wywoławcza 800

Rafał Hadała
Martwa natura z gitarą i czaszką, 2014
olej/płótno, 80×60 cm
cena wywoławcza 800