72. Mariusz Zdybał, Narodziny Gwiazdy, 2019 r. olej/płótno, 70 x 50 cm

72.Mariusz Zdybał
Narodziny Gwiazdy, 2019 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza 1000 zł