68. Mariusz Zdybał Asteria, 2019 olej/płótno, 70×50 cm. Cena wywoławcza 1000

Mariusz Zdybał
Asteria, 2019
olej/płótno, 70×50 cm
cena wywoławcza 1000

niesprzedany