63. Maryla Beniger, Niepodległość I, 2018 r. olej/płótno, 70 x 90 cm

63. Maryla Beniger
Niepodległość I, 2018 r.
olej/płótno, 70 x 90 cm
Cena wywoławcza 800 zł