59. Paulina Kopestyńska, Alegorie prawa (Fragonard-Rokoko) kopia, 2008 olej/płótno,100 x 150

59. Paulina Kopestyńska
Alegorie prawa (Fragonard-Rokoko) kopia, 2008
olej/płótno,100 x 150
Cena wywoławcza 1000 zł