58. Elżbieta Lubomirska Blisko coraz bliżej, 2018 r. olej/płótno, 90 x 120 cm

58. Elżbieta Lubomirska
Blisko coraz bliżej, 2018 r.
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wywoławcza 1500