57. Elżbieta Lubomirska, Jeszcze jeden dzień, 2018 r. olej/płótno, 240 x 120 cm TRYPTYK

57. Elżbieta Lubomirska
Jeszcze jeden dzień, 2018 r.
olej/płótno, 240 x 120 cm
TRYPTYK
Cena wywoławcza 4000 zł