56. Anna Forycka-Putiatycka, Jądro ciemności, 2011 r. olej/płótno, 100×120 cm

56. Anna Forycka-Putiatycka
Jądro ciemności, 2011 r.
olej/płótno, 100×120 cm
Cena wywoławcza 1200