55. Teresa Legierska Jeszcze chwileczkę, 2017 olej/płótno, 150×120 cm cena wywoławcza 1000

Teresa Legierska
Jeszcze chwileczkę, 2017
olej/płótno, 150×120 cm
cena wywoławcza 1000