55. Katarzyna Sołtys, Bez tytułu, 2018 r. olej/płótno, 80×120 cm

55. Katarzyna Sołtys
Bez tytułu, 2018 r.
olej/płótno, 80×120 cm
cena wywoławcza 1000 zł