53. Samvel Paremuzyan, W głowie się nie mieści, 2018 r. olej/płótno, 100 x 62 cm

53. Samvel Paremuzyan
W głowie się nie mieści, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 62 cm
Cena wywoławcza 1000