50. Przemko Stachowski Pejzaż wyabstrahowany, 2018 olej/płótno, 93×93 cm cena wywoławcza 1100

Przemko Stachowski
Pejzaż wyabstrahowany,
2018
olej/płótno, 93×93 cm
cena wywoławcza 1100

niesprzedany