05. Norman Leto, Sprzęgło hydrokinetyczne- Hydrokinetic Clutch-C, 2017, olej/płótno, 140×140 cm, cena wywoławcza 7500, estymacja 12000 – 18000 droit de suite

5. Norman Leto
Sprzęgło hydrokinetyczne- Hydrokinetic Clutch-C, 2017
olej/płótno, 140×140 cm
cena wywoławcza 7500
estymacja 12000 – 18000
droit de suite