04. Jan Tarasin, Narodziny przedmiotów IX, 1983, olej/płótno, 80×99 cm w oprawie 110×92 Syg. I.d Jan Tarasin 83 opisany z tyłu : JAN TARASIN 83 NARODZINY PRZEDMIOTÓW IX, cena wywoławcza 80000, estymacja 120000 – 140000 droit the suite

4. Jan Tarasin
Narodziny przedmiotów IX, 1983
olej/płótno, 80×99 cm
w oprawie 110×92
Syg. I.d Jan Tarasin 83
opisany z tyłu : JAN TARASIN 83 NARODZINY PRZEDMIOTÓW IX
cena wywoławcza 80000
estymacja 120000 – 140000
droit the suite